Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Якими можуть бути корпоративні сувеніри
25 Лис, 2017

Якими можуть бути корпоративні сувеніри

Більшість провідних маркетологів упевнені, успіх компанії в певній мірі залежить від наявності фірмової корпоративної продукції. Подарунки з логотипами компанії - це відмінний інструмент для підтримки контактів з потенційними і існуючими партнерами і клієнтами.

 

Отже, давайте розберемося, для чого потрібні корпоративні подарунки з логотипом. Статистика стверджує, що понад 90% клієнтів, що мають в руках фірмові флешки з логотипом, звернуться в ту компанію, яка зробила їм такий презент. Позитивні емоції під час отримання подарунків запам'ятовуються, як правило, надовго.

 

Саме тому, запрошуючи партнерів до себе в офіс або виїжджаючи на на зустріч з клієнтом, рекомендується мати при собі фірмову рекламно-сувенірну продукцію з логотипами компанії.

 

Саме такі подарунки здатні створити здорові, адекватні стосунки між партнерами, вплинути на репутацію компанії і підняти її авторитетність в очах конкурентів.

 

Недорогі, але при цьому практичні подарунки, прийнято дарувати в рамках здійснення рекламних промо-акцій. Така ненав'язлива реклама обов'язково стане ефективним інструментом залучення постійних клієнтів. Більш цінні і оригінальні подарунки, наприклад, флешки з логотипами або фірмові шторки в автомобіль, стануть прекрасним подарунком для постійних клієнтів.

 

Чи знаєте ви, що 78% офісних співробітників з легкістю можуть вам сказати, сувенірна продукція якої фірми знаходиться у них на робочому столі. Подарунки завжди асоціюються зі святом, отже, ваша компанія буде нагадувати клієнтам про щось дуже добре і хороше.

 

Як правило, подарункові сувеніри представляють собою предмети, які активно використовуються в побуті. Флешки з логотипом стануть прекрасним подарунком, оскільки користуються ними практично всі люди, які мають комп'ютер. Ім'я вашої компанії буде завжди на виду, а це значить, що про неї не зможуть забути ще довгий час.

 

Замовити подарунки з фірмовим логотипом можна на сайті компанії Full Motion. Компанія виготовить для вас прекрасні флешки з ПВХ з нанесенням логотипу вашої компанії за індивідуальним замовленням. Оригінальні подарунки стануть інструментом створення неповторного і впізнаваного брендингу вашої фірми.

 

Даруйте подарунки своїм клієнтам, і ви отримаєте чудову можливість просунути свій бренд. Вручення подарунків - це завжди відмінний настрій і створення сприятливої атмосфери співпраці.