Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Коли подарунки дорогим людям не можуть коштувати дешево
27 Лип, 2017

Коли подарунки дорогим людям не можуть коштувати дешево

Коли вам дарують подарунок, ви легко можете визначити, як людина до вас ставиться, яке місце ви займаєте в її житті, чи готова вона витрачати на вас свій час і їй важливо, що ви подумаєте.

 

Подарунки - це зашифровані послання. І якщо на День Народження від свого улюбленого ви отримали набір шампунів або гелів для душу з листівкою, то ви і правда готові вірити, що у нього не було часу? Може бути, не треба себе обманювати.

 

Ринок подарунків в Україні пропонує такі величезні можливості, що можна обмежитися тільки уявою. Подарунки для коханих? Будь ласка…. Ось вам і романтичні польоти на повітряних кулях, і дюжина екзотичних метеликів і майстер-клас з виготовлення шоколадних цукерок.

 

Бізнес подарунки?  Ви хочете, щоб вони були творчими і ексклюзивними? Ми тільки «за»! Наша команда підтримує індивідуальні проекти, ми безпосередньо працюємо з фабриками в Китаї, у нас своя виробнича база з нанесення.

 

Якщо ви відчуваєте в собі творче начало і це збігається з бажанням начальника замовити сувеніри подарунки оптом для співробітників, партнерів або потенційних клієнтів, то наша компанія - це те, що вам потрібно.

 

Начальник не заохочує розвиток вашого творчого потенціалу, але тим не менше вимагає чогось неабиякого і особливого? Його можна зрозуміти. Він, мабуть, досвідчена людина і добре знає, що на імідж компанії буде працювати тільки те, що викличе емоції (бажано позитивні, якщо ви хочете викликати такі ж емоції по відношенню до вашої компанії), а все інше - це гроші на вітер.

 

Тепер перед вами стоїть завдання - вибрати ці «емоції» в наших каталогах. І, по правді кажучи, це не так просто: вже через кілька хвилин ми бачимо в очах наших клієнтів питання «Як раніше я міг жити без цієї диво еко сумки?» ... Але ж ми професіонали і ми прийдемо вам на допомогу, дамо детальну характеристику тієї сувенірної продукції, яка вам сподобалася і постараємося організувати все в найкоротші терміни. Тому що ми, також як і ви, на питання «Коли це потрібно зробити?» Відповідаємо «На вчора».

 

Про що ми тут говорили? Про те, що ми не віримо (і вам не радимо вірити - ми «з'їли на цьому собаку»), що:

1. Велике почуття може втиснутися в кволенький невигадливий презентик.

2. Ви запам'яталися, не викликавши своїм бізнес-подарунком або сувеніром ніяких емоцій.

3. Про вас добре подумають, якщо про ваш подарунок подумають погано.

 

А ось щодо того: краще подарувати щось, що «встиглося купитися в останній момент», чи нічого не дарувати, думки нашої команди розділилися. А як думаєте ви?