30 Лип, 2017

Корпоративний стиль

У робочому колективі ділові стосунки будуються по виразним ознаками, а результативність безпосередньо залежить від згуртованості та відповідальності колективу. Перетворити просто колег в згуртовану команду - завдання кожного менеджера. Як це зробити?

 

Насправді існує чимало способів. Проведення різних корпоративних заходів один з них. Сюди відносяться і святкування «червоних днів календаря», і тренінги командоутворення, і бізнес-тренінги. Не можна ігнорувати корпоративний стиль і мікроклімат в компанії.

 

Сьогодні більш детально хотілося б поговорити про корпоративний стиль та його створення. Корпоративний стиль - це візуальне відображення компанії, що вирізняє її на ринку, створює позитивний імідж і сприяє формуванню бренду.

Щоб розробити корпоративну ідентифікацію потрібно знайти єдиний і унікальний стиль для всіх проявів вашого бізнесу. Це стосується і одягу співробітників, і візиток, і фірмових бланків, і упаковки та різноманітного офісного приладдя.

 

У нас ви можете замовити абсолютно всю продукцію, яка вам буде потрібною для втілення корпоративного стилю. Вам не потрібно замовляти в одному місці флешки під нанесення, а в іншому - одяг для створення форми співробітникам. Погодьтеся, це незручно в усіх відношеннях. Робота з нашою компанією значно заощадить ваш час і бюджетні кошти.

 

Більш того, у нас є власна виробнича база з нанесення. Наші консультанти детально розкажуть вам про бренди і колекції з урахуванням ваших запитів, допоможуть вам зробити найраціональніший вибір. Ми не раз переконувалися, що в процесі формування корпоративної ідентичності важливо приділяти увагу найдрібнішим деталям. Папки або килимки для комп'ютерних мишок також відображають місію, цінності і філософію бренду, як і одяг співробітників.

 

Якщо ви вважаєте, що фірмовий стиль - це «обличчя вашої компанії», то ми пропонуємо довірити «обличчя» висококваліфікованим професіоналам.