Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Літній відпочинок: продумуємо найпотрібніші речі
03 Чер, 2017

Літній відпочинок: продумуємо найпотрібніші речі

Зібрати сумку на пляж досить легко. Але зібрати все необхідне, скажімо, для виїзду з друзями до моря і проживання в наметовому містечку - це завдання вже складніше. Ось що ми пропонуємо взяти з собою, що б відчувати комфорт і зручності при відпочинку на природі або біля моря.

 

Сумка холодильник

Холод в такій сумці залишається завдяки спеціальним розробленим акумуляторам холоду. Вони, як правило, зроблені з пластин, які заморожуються в морозильній камері холодильника. У сумках холодильниках є кишені, куди після заморозки пластини поміщаються, і віддають холод сумці і тому, чим вона наповнена. Стінки такої сумки виготовляються з термоізоляційного матеріалу, який справно зберігає холод протягом багатьох годин. Сумки холодильники бувають різного об'єму, наприклад від 2 до 10 літрів. Тому можна з легкістю вибрати потрібну вам сумку. Компанія Фул Моушн пропонує широкий асортимент сумок холодильників, починаючи від самих маленьких розмірів і до великих. Що стосується дизайну, то він бездоганний. Можна вибрати сумку будь-якої форми і кольору.

 

Окуляри сонцезахисні і чохли для окулярів

Влітку ультрафіолетові промені, не на жарт небезпечні. Тому сонцезахисні окуляри, в першу чергу, бережуть очі від впливу шкідливих компонентів світла. Купити сувеніри з модною формою і дизайном можна в Фул Моушн.

 

Пляжне крісло, розкладний стілець

Такі крісла і стільці максимально комфортні. Їхній плюс в тому, що при сидінні на таких стільці не болить спина і не деформується хребет. На такому стільці можна повністю розслабитися і провести з задоволенням час. Гарне бюджетне рішення для виїзду на природу з друзями або родиною.

 

Пляжний набір

Сумка вміщує в себе пляжний килимок і сланці. Оригінальний дизайн цих речей не залишить вас непоміченими на будь-якому відпочинку. Купити сувеніри оптом набір можна в компанії Фул Моушн - це гідний вибір.

 

Надувні речі (нарукавники, м'яч, подушка)

Одна з найбільш вдалих водних розваг. Нарукавники підійдуть дітям для вільного плавання в морі. Надувна подушка в накачаному стані не великих розмірів, тому вона так само зручна для відпочинку біля моря. Надувний м'яч - це дійсно класна іграшка на теплому піску пляжу. У компанії Full Motion можна вибрати надувні пляжні аксесуари самих різних кольорів, тут особливий підхід до літнього відпочинку.

 

Набори для пляжних ігор (теніс, фрісбі)

Набори для ігор з асортименту товарів компанії Full Motion найрізноманітніші - це тенісні ракетки, фрісбі, м'ячі. Наприклад, тенісні ракетки, це дуже популярно сьогодні. Тому це - вдалі бізнес подарунки колегам до літа. Задумайтесь! Хороший відпочинок вимагає хорошої підготовки, тому підбирайте товари до подорожей заздалегідь.