Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Наскільки небезпечний такий подарунок, як лазерна указка
28 Лис, 2017

Наскільки небезпечний такий подарунок, як лазерна указка

Сувенірна продукція, а також лазерні указки - відмінні рішення для презентів. Напевно кожен з нас напередодні свят замислюється над тим, що б подарувати колезі або близькому другові на Новий рік чи Різдво. Саме тому в даній статті ми б хотіли детальніше розповісти про лазерні указки, згадавши про правила використання даної продукції.

 

Лазерна указка - це невеликий пристрій, укомплектований випромінювачем, що виділяє електромагнітні хвилі. В результаті, на виході ми бачимо тонкий вузько спрямований промінь різних кольорів. Найпоширенішими вважаються указки з зеленим, червоним і синім спектром випромінювання. Лазерні указки можуть бути різних форм і конструкцій.

 

Використовують такі указки в рамках проведення бізнес-презентацій в наукових і освітніх установах. Застосовувати лазерні указки стали порівняно недавно, проте вже сьогодні практично в кожному офісі, навчальному закладі та дослідній установі є такий унікальний прилад.

 

Пам'ятайте, лазерні указки - це не сувенірна продукція. Люди, які користуються дороговказами, повинні чітко розуміти, що направляти вузько спрямований промінь в очі суворо заборонено. Вся справа в тому, що лазерне випромінювання небезпечно і може нашкодити. Ні в якому разі не можна направляти промінь указки в сторону літака або автомобіля, що рухається.

 

Вузько направлене випромінювання настільки потужне, що може засліпити водія або пілота за лічені секунди. Виробники лазерних указок зазначають правила користування предметом і попереджають про можливі небезпеки. Саме тому при покупці даної продукції рекомендується перечитувати інструкції і строго їх дотримуватися. Маючи уявлення про можливі небезпеки, ви можете сміливо робити свій вибір.

 

На сайті Full Motion представлена не тільки сувенірна продукція, але і широкий асортимент товарів для офісу і вдома. В наявності великий вибір різноманітних лазерних указок самих різних модифікацій і комплектацій. Одна з найбільш функціональних світить червоним світлом, будучи одночасно і ручкою і стилусом для тачскрінів. Деякі моделі укомплектовані спеціальними коробочками для зберігання указок.

 

Купуючи лазерну указку в якості розваги, не забувайте про те, що її використання ні в якому разі не повинно відбитися на здоров'ї та безпеці оточуючих людей.