Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Оригінальні та функціональні навушники
27 Чер, 2017

Оригінальні та функціональні навушники

Оригінальні гаджети сміливо увійшли в користування сучасної молоді. Вулиці рясніють людьми, які безперестанку слухають музику в крутих навушниках і з класними телефонами. Ми пропонуємо ознайомитися з навушниками, які пропонує компанія Фул Моушн.

 

Такий девайс, як навушники, існує більше 75 років. Насправді, невідомо ім'я винахідника такої важливої речі, але ми можемо з упевненістю сказати, що їх історія тягнеться з 1919 року. Винахідник Nathaniel Baldwin створив оригінальну версію сучасних навушників на початку ХХ століття, але вони були лише прототипом сьогоднішніх пристроїв. Їхнім недоліком було те, що вони були великі і били слухача струмом. Але початок було покладено, і з того моменту ідея навушників твердо вкоренилася в історії. Вперше навушники в звичному вигляді були створені Ойген Байєром.

 

Далі в історії технічне наповнення навушників залишилося колишнє, а ось зовнішній вигляд став просто ідеальним. Відійшли на другий план навушники в прямому сенсі слова більші, ніж людська голова, і лідируючу позицію зайняли маленькі елегантні навушники. Сьогодні, вони бувають від найяскравіших кольорів до класичних. Вони стали невід'ємним аксесуаром для більшості людей.

 

У компанії Фул Моушн Ви можете вибрати найбільш оригінальні девайси, підібрати кращі навушники. До речі, відзначимо, що на сьогоднішній день навушники - це дійсно круті бізнес подарунки, адже колеги оцінять якісні фірмові навушники гідно, тим більше, якщо це стосується їх професійної сфери, тут мається на увазі - музиканти, співаки, діджеї.

 

Слухайте музику з задоволення з навушниками компанії Фул Моушн.

1.     Навушники "Smiley". Це ті самі шикарні кольорові і забавні навушники. Вони яскраві і з характерним дизайном у вигляді забавних смайлів. Їх можна сміливо купувати підліткам. Такі унікальні навушники можна використовувати на різного роду дитячих акціях. Якісна рекламно сувенірна продукція оптом продається в компанії Фул Моушн.

2.     Навушники Pocket Rocker. Якісні яскраві навушники. У них дуже гарне звучання музики, користуючись ними складається відчуття вакуумні, тобто музика поглинає Вас повністю. Підберіть і купіть сувеніри оптом в багатопрофільної компанії Фул Моушн.

3.     Вставні навушники "Listen". Головна їхня перевага в тому, що вони мають три різнокольорові насадки різної форми. Такі навушники зручні і практичні. Вони витончені і красиві. Слухайте ніжно музику.

4.     Стильні навушники. Їх називають "стильними", тому що вони класичного білого кольору, в них гарне звучання і вони, як то кажуть, унісекс. Вони невеликого розміру і зручні.

5.     Бездротові навушники. Їх радіус дії приблизно 10 метрів. У них вбудований акумулятор і мікрофон. Їх головна позитивна якість в тому, що вони звільняють Вам руки, тому можна займатися будь-якою іншою справою і при цьому говорити по телефону.

6.     Навушники з мікрофоном. Це легкий набір мультимедіа. Вони зручні і практичні.

 

Слухайте музику з комфортом, ми пропонуємо широкий вибір навушників. Придивіться і прислухайтеся!