Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Паличка-виручалочка або ручка нового покоління
22 Чер, 2017

Паличка-виручалочка або ручка нового покоління

Ручки увійшли в історію вчасно і назавжди. Створенню їх сприяє тривалий шлях. Відомо те, що в 3000 році до н. е., робилися матеріали для письма з очеретяних стебел. Пізніше для написання текстів використовували пір'я гусей, індиків, лебедів. Минув час і в 1944 році Ласло Біро створив кулькову ручку. З того часу всі розробки щодо ручок пішли по зростаючій.

 

На сьогоднішній день існують найрізноманітніші види ручок. Вони відрізняються формою, якістю, дизайном. Кожен може вибрати ручку, відповідно до своїх смаків і бажань. Зараз розроблені системи, коли можна зробити ручку власного дизайну. Купити оригінальні, практичні і зручні ручки можна в компанії Фул Моушн, вибір яких дуже широкий.

 

Існують такі види ручок:

- кулькова ручка (називаються так, тому, що канал через який передається чорнило закінчується кулькою, при цьому написи виходять рівними і красивими);

- капілярна (чорнило передається, через спеціально встановлену тонку голку всередині ручки, вони призначені для креслення);

- ролерна (кулькові ручки, де чорнило за складом схоже на пір'яні ручки);

- гелева (чорнило дуже м'яке і плавно лягає на поверхню).

 

Що стосується цінової політики на ручки, то вона дуже різноманітна. Як правило вона ділитися на два сегменти: дорогі й дешеві ручки.

 Дешеві ручки

Це звичайнісінька кулькова ручка, вона без пружини або з нею, з пастою в вигляді чорнила і обов'язково пластмасова. Такі ручки дуже практичні, ними зручно користуватися. Вони стануть в нагоді людям, які пишуть часто і багато. Кулькові ручки легкі, їх можна купити в будь-якому канцелярському магазині або газетному кіоску. Такі ручки часто докладають в роздатковий матеріал на конференції. Якісна сувенірна продукція представлена в багатопрофільній компанії Фул Моушн.

 

Дорогі ручки

В першу чергу, це ручки, корпус і декор яких виготовлений з дорогих металів. Такі металеві ручки мають хорошу пасту, яка довго не закінчується. Насправді, вони не стільки дорогі, скільки виправдано якісні. Такі ручки - хороші бізнес подарунки колегам по роботі. Дуже часто ручки подібного типу використовуються для промо акцій. Ручки з нанесеним на корпус логотипом компанії  вдало її рекламують.

 

Різна рекламно-сувенірна продукція представлена в компанії Фул Моушн. Ми пропонуємо Вам кілька оригінальних видів і наборів ручок, які Ви можете замовити оптом для різного роду акцій.

 

Набір "Aix provence" від Balmain

Цей набір вміщує в себе якісну кулькову ручку і футляр. Вони бувають білого або срібного кольору. Така ручка буде актуальна для бізнес подарунка, елегантності та витонченості дизайну цієї ручки можна тільки позаздрити.

 Набір подарунковий

Головним привілеєм такої покупки стане те, що цей набір складається з ручки, олівця, лінійки, точила і двох маленьких блокнотів. Набір легкий, красивий і практичний. Його можна піднести як невеликий подарунок починаючому художнику чи журналісту.

 Набір "Millau" від Balmain

Набір складається з кулькової ручки з шкіряним оздобленням, брелока і портмоне зі шкірозамінника. Поміщений набір в коробку з шкірозамінника. Такий набір буде безумовно прекрасним бізнес подарунком.

 

Також в нашій компанії Ви можете вибрати ручки різних кольорів і дизайну в футлярах або цікавих наборах. Вибір за вами!