Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Подарунок за знаком зодіаку: знаки Вогню
24 Жов, 2017

Подарунок за знаком зодіаку: знаки Вогню

Представляємо вам справжню подарункову астрологію для тих, хто не знає що дарувати тому чи іншому знаку зодіаку. Зараз ми розкриємо всі таємні бажання знаків Вогню: Овна, Льва і Стрільця. Подібна інформація допоможе вам вибрати найкращий презент і не прогадати.

 

Овен

Овни - діяльні й енергійні натури, вони завжди в русі, завжди фонтанують ідеями. Міняють хобі і захоплення, як рукавички, хоча встигають по-справжньому глибоко "захворіти" кожним. Кращий подарунок для Овна - це подарунок, пов'язаний з його інтересами і захопленнями, який буде "в тему" і який він зможе з користю застосовувати.

 Вони дуже активні і рухливі, тому придивіться до Спорттоварів і до всього, що пов'язано з турботою про себе. Якщо ви вже заплуталися в його інтересах, то прислухайтеся до того, про що Овен говорить останнім часом – він, напевно, зробить вам чимало натяків. Якщо і це не допомогло - запитаєте в лоб. Овен не образиться і не засмутиться, що подарунок не буде сюрпризом - йому краще знати напевно, що отримає щось насправді потрібне. В крайньому випадку можете подарувати гроші і Овен зможе сам придбати собі бажане.

 

Лев

Лев - найвеличніший знак, а тому найбільш егоїстичний і вимогливий. Подарунок для Лева повинен бути вишуканим і не особливо практичним. Щось на зразок гігантського букета червоних троянд або дуже дорогої дрібнички. Сувенір обов'язково повинен бути фірмовим, причому найкраще - супер-відомого бренду.

 І не переймайтеся з приводу потрібності чи непотрібності цього подарунка, якщо він величезний або дорогий - він ідеальний. Наприклад, набір стильних ручок від Balmain буде відмінним подарунком. Лев завжди знає, що скільки коштує, тому навіть не намагайтеся подарувати дешевку. В крайньому випадку, подаруйте дуже симпатичну дрібниця, але шикарно її упакуйте - кращим папером, бантами, блискітками і всім іншим.

 Також Леви дуже люблять бути на виду. Квитки на прем'єру, запрошення в наймодніший клуб або ресторан обов'язково його порадують. Якщо ваш клієнт або партнер по бізнесу Лев, то знайте, що він дуже любить якісні бізнес подарунки, тому даруєте йому їх невтомно.

 

Стрілець

Стрільці - любителі не речей, а емоцій і почуттів. Вони активні і товариські, тому найкращий вибір для них - путівка або квитки на класний захід. Стрільці дуже життєрадісні - даруєте не подарунок, а атмосферу свята! Вони просто обожнюють новинки: гаджети, квитки на прем'єру, гучний роман чи фільм - це те, що треба. Стрільці люблять подорожувати, тому будуть раді туристичному спорядженню, новій валізі, рюкзаку або фотокамері для яскравих знімків. Щоб купити сувеніри для Стрільця багато фантазії не треба - просто беріть найдивніше, що кидатися в очі, оригінальне і яскраве.