Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Подарунок за знаком зодіаку: знаки Води
29 Жов, 2017

Подарунок за знаком зодіаку: знаки Води

Як же приємно дарувати людині саме те, що вона давно хотіла, що їй подобається і підходить! Щоб виправдати очікування найзагадковіших мешканців зодіаку - представників стихії Води, радимо ознайомитися з нашими рекомендаціями.

 

Рак

Найбільш потайний знак зодіаку. Він не відповість на питання "що тобі подарувати", та ще й образиться! Щоб вибрати відповідний презент, радимо поспостерігати за Раком: у чому він ходить, як живе, чим цікавиться.

 Якщо ви піднесете йому щось на свій смак, він подумає, що ви хочете його переробити під себе, що ви вважаєте його недостатньо хорошим. Рак живе в панцирі - і в буквальному, і в переносному сенсі.

 Будинок - це для нього все, він цінує затишок, гарне оформлення приміщення, тому найкращим подарунком буде якийсь елемент декору, навіть просто стильна дрібничка. Наприклад, цифрова фоторамка - і красиво, і оригінально, і не набридає.

 Сувеніри оптом - це точно про Рака, симпатичних і побільше! Раки жахливо романтичні! Якщо ви придумаєте для презентації свого подарунка красиву історію - це буде попадання в ціль.

 

Скорпіон

Найбільш чуттєвий знак зодіаку. Якщо ваші відносини зі Скорпіоном дозволяють вам зробити подарунок з еротичним підтекстом, то ви точно не промахнетеся і приємно здивуйте партнера. Якщо ж ні - презентуйте чарівний парфум і стильний, витончений аксесуар, наприклад, дорогу ручку.

 Подарунок повинен бути особливим і ні в якому разі не універсальним. Скорпіони дуже близькі до природи, до всіх стихій без розбору. Гарний набір для вина або дерев'яний елемент декору їх порадує. Головне - щоб презент був вишуканим, стильним і трішечки загадковим.

 Скорпіони дуже люблять зображення свого знака. Замовте друк на флешках або брендування красивою записної книжки з малюнком скорпіона - вони оцінять.

 

Риби

Найбільш таємничий знак зодіаку. Виберіть їм інтимний подарунок, значення якого буде приховано від непосвячених. Вони володіють тонким смаком, тому зверніть увагу на естетику презенту.

 Рибам насправді припадуть до душі речі, зроблені своїми руками. Вони люблять, коли щось створено для них особисто з урахуванням їх переваг.

 Риби дуже люблять читати, тому рідкісна, красиво оформлена книга - це те, що треба. Також вони оцінять стильні бездротові навушники або годинник з проектором, збори класичної музики або колекцію достойних фільмів.

 Риби від природи мають так зване "шосте чуття". Їм сподобається щось магічне, щось, що має відношення до езотерики та психології.

 Не питайте у Риб, як і у всіх знаків Води, що їм подарувати: вони в більшості випадків скажуть "нічого", а ви ще більше розгубитеся.