Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Подарунок за знаком зодіаку: знаки Повітря
23 Жов, 2017

Подарунок за знаком зодіаку: знаки Повітря

Для кожного знаку зодіаку підходять різні типи подарунків: одні вважають за краще практичність, інші - дизайн, для третіх важлива сама упаковка подарунка або його вартість. Як вибрати подарунки для повітряних знаків - Близнюків, Терезів і Водоліїв читайте в цій статті.

 

Близнюки

Представники цього знаку люблять сюрпризи. Здивуйте - і ви зробите їх щасливими. Вони люблять все найоригінальніше, екзотичне і несподіване. Подарувавши їм консервативний і банальний подарунок, ви тільки їх скривдите. Близнюки саме ті люди, які цінують унікальність.

 Сувенірна продукція для Близнюків повинна бути ексклюзивною і неповторною. Ні в якому разі не даруйте їм гроші - вони швидко їх витратять і навіть не згадають, на що. Якщо ви шукайте презент Близнюку-жінці, то виберете для неї оригінальний аксесуар - незвичайне кольє або трохи дивний капелюшок. Привертаючи увагу своїм зовнішнім виглядом, Близнюки отримують справжнє задоволення. Пам'ятайте, що для Близнюків не важлива упаковка: якщо ви покладете свій дивовижний презент в коробку з-під взуття, це обрадує їх ще більше.

 

Терези

Терезів порадувати подарунком дуже легко, тому що вони раді всьому. Їм сподобається, що про них подумали, для них вибрали і купили презент - їм дорога саме увага. Дорогий або дешевий - не важливо, головне щоб з душею і зі смаком.

 Пам'ятайте, що Терези - естети, тому ідеальні бізнес подарунки для них - це все, що приємне на погляд. Не даруйте Терезам гроші! Вони довго будуть "зважувати", що купити, а що ні, а в підсумку так нічого собі і не куплять.

 Представники цього повітряного знаку цінують затишок, тому приємні дрібниці для дому припадуть до речі. Придивіться до оригінальних світильників, подушок і дрібниць для кухні від Full Motion - і практично, і естетично.

 

Водолій

У подарунку для Водолія головне - несподіванка. Не питайте його про те, що б він хотів отримати, чи не натякайте на те, що вже купили для нього - цим ви зіпсуєте радість від подарунка. У Водоліїв, зазвичай, досить оригінальний смак, тому просто купіть для нього найдивніше з того, що побачите. Запитайте у інших людей, що вони думають про певний предмет. Якщо вони скажуть "З глузду з'їхати" або "Приголомшливо", то ви на на правильному шляху.

 Водолії дуже люблять займатися творчістю. Купіть їм мольберт і величезну палітру фарб, красиво упакуйте - супер-презент готовий! Радимо уникати надто пафосних, кричущих речей - Водоліям таке не до душі. Їх порадують навіть прості еко сумки з оригінальною написом і стильним принтом, тільки щоб більше ні в кого таких не було.