Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Подарунок за знаком зодіаку: знаки Землі
25 Жов, 2017

Подарунок за знаком зодіаку: знаки Землі

Подарунок підібрати зовсім не складно, якщо ви знаєте, що саме до смаку вашому обдаровуваному. Спробуємо розібратися в тому, що буде до душі представникам земної стихії.

 

Телець

Це знак зодіаку, який любить, щоб все було дорого-багато. І підроблена розкіш тут не пройде: краще зорганізуватися всім колективом і подарувати щось по-справжньому цінне і добротне. З Тельцем не намагайтеся оригінальничати - він цього не оцінить. Отримавши враження (квитки на концерт, навіть путівку), він буде відчувати, що подарунок ... випарувався.

 "Золотий" Телець любить респектабельні, статусні речі, якими можна пишатися. Це потрібно особливо враховувати, купуючи бізнес подарунок. Кращим рішенням буде придбати стильний кошик для пікніка, дорогий гральний набір або комплект солідних ручок Balmain. Пам'ятайте, що Телець - естет, тому важливо, щоб і подарунок і упаковка виглядали чудово.

 

Діва

Ще один любитель практичності. Діві варто презентувати щось істотне, те, що обов'язково стане в нагоді і буде служити довго. Не намагайтеся здивувати представника цього знаку, краще запитайте безпосередньо - Діва без натяків розповість про бажані дари.

 Ідеальним рішенням буде сертифікат на покупку або просто гроші - людина точно знає, чого хоче і купить саме це. Пам'ятайте, що для Діви важливий комфорт: відмінним подарунком стане функціональна побутова техніка або навіть меблі. Можете презентувати якісний одяг, який ніколи не вийде з моди, набір аксесуарів для подорожей Balmain, статусну сумку або якісні білі сорочки - ці сувеніри оптом можна купувати!

 

Козеріг

Запам'ятайте: Козеріг - Людина Справи, йому завжди важлива його робота і особливо її результат. Презентувавши Козерогу щось, здатне полегшити або прискорити його працю, ви йому надзвичайно підсобите. Дізнайтеся, чим він захоплюється, яке його хобі, чого він хоче досягти – це і враховуйте.

 

Повторюємо ще раз - важливо, щоб ваш сувенір приносив користь! Сюрпризів Козеріг не оцінить, від дрібничок взагалі позбудеться. Вже краще прямо запитаєте про його потреби. Подаруйте йому якісні робочі аксесуари. Наприклад, ручки з логотипом або флешки з логотипом. Також справжнього Козерога, такого зосередженого і цілеспрямованого, порадують настільні логічні ігри. Він обожнює змагатися, і особливо вигравати, а такий презент допоможе йому удосконалювати себе і наносити суперникам поразки.