25 Лип, 2017

Просто про складне

Якщо ви думали, що такі поняття, як «категорії», «системи» і «види» були створені тільки для того, щоб вас ще більше заплутати, то поспішаємо вас порадувати. Все життя ми думали точно так же! Поки ось не поставили за мету написати статтю про класифікацію подарунків! Так, що читайте, і спробуйте «вбити двох зайців»: розвінчати міф про те, що слово «класифікація» - це нудно, і дізнатися, кому які подарунки дарувати.

 

Статусні або бізнес подарунки (ручка, яку ви прихопили в банку до цієї категорії не відноситься).

Це сувенірна продукція, яку ми отримуємо на нашому робочому місці на честь свята або урочистої події, наприклад, ювілей начальника, дата створення компанії, день народження підлеглого. У той же час до дарування подарунків начальнику або колезі потрібно підходити з особливою делікатністю, щоб не викликати зайвих пересудів щодо можливих прихованих мотивів дарування. Часто бізнес подарунки можуть сприйматися як спосіб маніпуляції або підкуп. Тут особливо важливо враховувати етикет дарування.

 

Сімейні подарунки (І навіть подарунок улюбленій тещі відноситься до сімейних).

Це подарунки нашим дружинам, дітям, дядечкам, тіточкам і т.д. Однак, постарайтеся уникнути зі своїм (єю) чоловіком (дружиною) ситуації, коли подарунки стають запланованими покупками.

 Трансформація подарунків в тривіальні господарські потреби навряд чи зроблять ваші відносини більш романтичними. Намагайтеся дарувати те, що не є предметами господарської необхідності, наприклад, прикраси, гарний одяг, сучасні гаджети, хутро.

 

Приятельські подарунки (це не завжди магніти на холодильник, привезені з вашої «вау»-подорожі).

Подарунки нашим приятелям і друзям. Найчастіше це сувеніри, привезені із закордонних поїздок, або невеликі презенти, які купуються з урахуванням захоплень і уподобань обдаровуваного. Завжди приємно зробити подарунок людині, яка тобі близька або симпатична. Таким чином ви даєте їй зрозуміти, що вона займає у вашому житті певне важливе для вас місце.

 

Інтимні подарунки (ні, це не собі коханому).

Мабуть найбільш багатозначні послання закладені в любовні подарунки. Часто за допомогою презенту можна з'ясувати стосунки навіть не використовуючи слів. Якщо чоловік дарує жінці набір канцелярського приладдя, навіть дуже дорогого і статусного, то, напевно, що він бачить в ній друга. А ось витончена статуетка або вишукана прикраса - це вже натяк на закоханість.