Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Ручка з логотипом - оригінальний подарунок для клієнта
30 Лис, 2017

Ручка з логотипом - оригінальний подарунок для клієнта

Сьогодні велика кількість предметів, використовуваних людиною в повсякденному житті, супроводжують його професійної діяльності.

 

Візьмемо, наприклад, просту кулькову ручку. Могли б ви уявити собі повноцінну роботу офісу без цього невеликого предмета канцелярії? Відповідь очевидна, звичайно ж, ні.

 

Сучасна ручка - це оригінальний аксесуар, за яким можна визначити статус власника. Логічно, що цей інструмент використовують з метою підвищення авторитетності компанії і залучення нових клієнтів. Щоб гідно презентувати компанію в очах потенційних партнерів, необхідно мати набір офісних сувенірів з фірмовим логотипом і назвою. Друк на ручках в даному випадку - це те, що вам потрібно.

 

Трохи про технології нанесення малюнка і буквених написів на ручку.

 

Зображення переноситься на підготовлену поверхню спеціальним силіконовим тампоном. Цей метод називається тамподрук. Дана технологія неймовірно економічна і ефективна.

 

Технології шовкографії і гравіювання обходяться на порядок дорожче. Ці способи ідеально підходять для створення ексклюзивної подарункової продукції. Вигравіювати зображення можна на шкірі, дереві або металі. Абсолютно логічно, що вигравіюваний логотип виглядає дорожче і можна сказати, служить довше. При цьому якість і точність виконання малюнка неймовірно високі.

 

Під друком на ручках мається на увазі нанесення малюнка і цифрово-літерних символів будь-якої складності. Сучасне обладнання дозволяє наносити малюнок дуже якісно і акуратно. При цьому всі лінії чіткі і добре видимі.

 

Сучасні ручки - це не просто корисний предмет, це рекламний інструмент, завдяки якому все більше людей дізнаються про специфіку діяльності тієї або іншої компанії.

 

Жодна конференція, засідання і семінар не обходиться без ручок, а це значить, що красиві логотипи і написи будуть привертати увагу оточуючих і ненав'язливо рекламувати компанію.

 

Створити позитивне враження про компанію, підкреслити її індивідуальність, і завоювати увагу потенційних клієнтів - справа не одного дня і не одного тижня.

 

Крім ручок, сувенірними можуть бути брелоки, блокноти, запальнички і флешки. Ці корисні в житті дрібниці завжди на виду, тому така реклама працює неймовірно ефективно.