11 Гру, 2017

Крокомір в подарунок

Рекламно - сувенірна продукція у вигляді товарів для спорту і здоров'я, вручена клієнту або співробітнику компанії - це прекрасний показник прояву турботи про вашу цільової аудиторії.

 

Для успішних занять спортом, що не приносять шкоди здоров'ю, необхідні регулярні зусилля і їх щоденний облік.

 

Для тих, хто вибрав собі в якості фізичних навантажень, ходьбу або біг, існує оптимальний устрій для розрахунку щоденного навантаження - крокомір.

Які види крокомірів існують і як вибрати саме те, що вам потрібно?

 

Перший крок в алгоритмі вибору - визначення потенційної навантаження. Спокійна ходьба не припускає спеціальних захисних функцій приладу. У той час як біг в екстремальних умовах з високою ймовірністю падінь вимагає придбання крокоміра в металевому захисному корпусі.

 

На ринку існують різні типи датчиків:

• контактні крокоміри - моделі, які закріплюються на підошві взуття і рахують кількість натискань, зазвичай ведеться рахунок пари кроків, тому що кріпляться на одній нозі;

• електромеханічні - моделі, де датчики перетворюють струшування в імпульс, облік яких і визначає кількість кроків;

• на основі акселерометра - пристрої з вбудованим G-сенсором, аналогічні тим, які використовуються в сучасних мобільних пристроях.

 

Показання крокомірів останнього з вище зазначених видів найбільш надійні, тому що не залежать від положення самого датчика в просторі. Тут враховуються перевертання і струшування, при цьому відсікаються помилкові рухи, які не є кроками.

 

Функціонал сучасних крокомірів не обмежується підрахунком кроків і аналізом помилкових спрацьовувань. У пристроях прекрасно поєднуються таймер, секундомір, годинник, плеєр, а також GPS, завантаження карт, визначення пройденої відстані.

 

Звичайно ж, в залежності від набору опцій  варіюється і вартість крокоміра. Тому перед тим, як придбати датчик, визначьтеся з потребами, щоб не переплачувати за непотрібний функціонал.

 

Зручність користування датчиком не менш важливий параметр при виборі. Крокомір можна покласти в сумку або кишеню спортивних штанів. Але виникає складність при аналізі отриманої інформації, тому що датчик буде вважати абсолютно все струшування.

 

Крокоміри-годинник в такому випадку набагато зручніші. Однак, вони теж викликають сумніви щодо правдивості даних, тому що вони не завжди відрізняють біговий рух і емоційні помахи при розмові.

 

Оптимальний і точний варіант - кріплення датчика за допомогою кліпси на пояс або на кросівок. Кліпсу бажано розміщувати так, щоб розташування крокоміра відповідало просторовим вертикальним і горизонтальним лініям.

 

Успішної покупки і міцного здоров'я!

 

Телефонуйте і замовляйте сувеніри оптом Україна!