Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Сувенірна продукція для друзів і близьких - 10 ідей подарунків
18 Бер, 2017

Сувенірна продукція для друзів і близьких - 10 ідей подарунків

Напередодні свят - будь то дні народження, Новий Рік, 8 березня або День закоханих, всі ми стикаємося з проблемою вибору подарунка для друзів і близьких. Для самої близької рідні вибрати подарунок простіше, адже ми краще знаємо їхні смаки і бажання. Та й завжди можна запитати в лоб "Що тобі подарувати?".

 

Але ось з друзями і далекими родичами ситуація ускладняється. По-перше, хочеться здивувати і зробити сюрприз, по-друге, найчастіше фінансова сторона справи теж має значення. Адже дружині або чоловіку ми природно купимо подарунок дорожче, ніж навіть найближчим друзям.

 

Крім того, існує дуже багато символічних і більш-менш дрібних свят - на всіх і грошей не напасешся. І тут вам як раз на допомогу прийде сувенірна продукція. Вона доступна за ціною, і буде постійно нагадувати про вас. Що можна подарувати друзям і близьким з області "сувенірки"?

 

Колегам по роботі:

 

Набір ручок

Ручок ніколи не буває багато! Вони постійно губляться, ламаються або ж в них закінчується паста. Не дивлячись на суцільну комп'ютеризацію, ручки все ще необхідні. Сидячи за робочим столом і приймаючи важливий дзвінок, набагато швидше буде черкнути пару рядків на папері, ніж заходити в "Нотатки" на комп'ютері. Крім того, завжди зручно мати при собі кулькову ручку, хіба мало де ви опинитеся і що доведеться записати. Для колег по роботі подарунковий набір ручок може стати найкращим варіантом, щоб привітати з професійним святом. Купити бізнес сувеніри ви зможете на нашому сайті.

 

Портфелі та папки для конференцій

Ділова людина постійно стикається з документами. Портфель або папка для паперів стане відмінним подарунком для колег по роботі. Завдяки їм документи не помнуться і не порвуться. Ви можете підібрати портфелі з цікавим дизайном - яскраві кольори, принти, декоративні елементи (ланцюжки, кнопки, замки).

 

Блокноти і записні книжки

Кожній людині, де б вона не працювала, потрібні записні книжки. Згадайте, як часто ми черкаємо на різних аркушах паперу, що потрібно зробити або купити, а потім не знаходимо ці папірці. А маючи записну книжку або банальний блокнот, ми зможемо записувати в одному місці плани та ідеї, і так вони ніколи не загубляться і не забудуться.

 

Друзям:

 

Дорожній набір

Якщо ваші друзі часто подорожують, тоді дорожній набір буде кращим подарунком. У нього може входити дорожня сумка, маска на очі, подушка для шиї і багато інших елементів.

 

Парасолька

Погода, як відомо, штука мінлива. по-цьому парасолька ніколи не завадить. Сьогодні можна знайти найрізноманітніші і навіть незвичайні моделі! Для ділових людей підбирайте парасольку стриманих, нейтральних кольорів - чорний, темно-синій, коричневий. Дівчата люблять все яскраве і красиве, їм напевно сподобаються парасольки малинових, жовтогарячих, блакитних і інших яскравих відтінків. Для дітей можна підібрати, наприклад, парасольку з зображеннями улюблених мультяшних героїв.

 

Навушники

Значна частина нашого часу проходить в метро, поїздах і маршрутках. Щоб скрасити це очікування, подаруйте друзям веселенькі різнокольорові навушники. Ви можете вибрати шумопонижуючі моделі, щоб Ваших друзів ніщо не відволікало від прослуховування улюбленої групи.

 

Сувенірна продукція може стати відмінним подарунком Вашим друзям на різні свята. На нашому сайті Ви можете ознайомитися з каталогом різних сувенірів на всі випадки життя і підібрати той, який підходить Вам як з нагоди, так і за ціною.