Продукція для роботи на дому
Продукція для роботи на дому
10 Бер, 2017

Сувенірна продукція

Різноманітний асортимент тягне за собою різні цілі використання сувенірів. На сьогодні сувеніри розглядаються не просто як подарунок, вони отримали новий статус.

 

Так, ділова сувенірна продукція - це незамінний інструмент бізнес-комунікацій, який створює імідж компанії, підтримує корпоративний стиль, працює на збільшення продажів. Головна особливість бізнес подарунків - асоціація з компанією. Бізнес сувеніри можуть бути як класичного варіанту (паперово-письмове приладдя, годинник, шкіргалантерейні товари, офісне приладдя) так і більш неформального характеру (предмети народно-прикладного мистецтва, книги, трикотажні вироби).

 

Головною функцією сувенірів, звичайно ж, є пам'ятна. Всі ми це відчуваємо, наприклад, варто подивитися холодним вечором на черепашку і мимовільно перед очима постає море. Сувенірна продукція може стимулювати до виникнення різних образів, в залежності від того з якою ситуацією вони асоціюються у людини, тому їх широко використовують в рекламних акціях.

 

Йдеться про рекламні і промо сувеніри. Промо сувеніри – рекламно-сувенірна продукція масового споживання (ручки, блокноти з логотипом компанії), роздатковий матеріал на конференціях, презентаціях, виставках, які проводить компанія. Рекламно-сувенірна продукція - це предмети, які споживачі товарів або послуг отримують безкоштовно.

 

Від інших рекламних сувенірів вони відрізняються тим, що  обов'язково своїм зовнішнім виглядом нагадують власнику про те, хто їх подарував. Цим постійним нагадуванням рекламно-сувенірна продукція популяризує торгові марки, бренди, виводить на ринок нові види продукції.

 

На сьогодні лідерами рекламно-сувенірної продукції є подарункові набори, комп'ютерні та настільні аксесуари, товари для активного відпочинку, запальнички, годинники, брелоки, електроніка. Купити сувеніри не становить труднощів, в будь-якому місті є багато магазинів з цією продукцією, крім того, є можливість скористатися послугами інтернет-магазинів.

 

Говорячи про сувеніри не варто зосереджуватися на їхньому комерційному значенні, адже сувенір - це перш за все пам'ять, підібравши гарний сувенір можна залишити спогади на довгі роки.