10 Бер, 2017

Сувенірна продукція

Різноманітний асортимент тягне за собою різні цілі використання сувенірів. На сьогодні сувеніри розглядаються не просто як подарунок, вони отримали новий статус.

 

Так, ділова сувенірна продукція - це незамінний інструмент бізнес-комунікацій, який створює імідж компанії, підтримує корпоративний стиль, працює на збільшення продажів. Головна особливість бізнес подарунків - асоціація з компанією. Бізнес сувеніри можуть бути як класичного варіанту (паперово-письмове приладдя, годинник, шкіргалантерейні товари, офісне приладдя) так і більш неформального характеру (предмети народно-прикладного мистецтва, книги, трикотажні вироби).

 

Головною функцією сувенірів, звичайно ж, є пам'ятна. Всі ми це відчуваємо, наприклад, варто подивитися холодним вечором на черепашку і мимовільно перед очима постає море. Сувенірна продукція може стимулювати до виникнення різних образів, в залежності від того з якою ситуацією вони асоціюються у людини, тому їх широко використовують в рекламних акціях.

 

Йдеться про рекламні і промо сувеніри. Промо сувеніри – рекламно-сувенірна продукція масового споживання (ручки, блокноти з логотипом компанії), роздатковий матеріал на конференціях, презентаціях, виставках, які проводить компанія. Рекламно-сувенірна продукція - це предмети, які споживачі товарів або послуг отримують безкоштовно.

 

Від інших рекламних сувенірів вони відрізняються тим, що  обов'язково своїм зовнішнім виглядом нагадують власнику про те, хто їх подарував. Цим постійним нагадуванням рекламно-сувенірна продукція популяризує торгові марки, бренди, виводить на ринок нові види продукції.

 

На сьогодні лідерами рекламно-сувенірної продукції є подарункові набори, комп'ютерні та настільні аксесуари, товари для активного відпочинку, запальнички, годинники, брелоки, електроніка. Купити сувеніри не становить труднощів, в будь-якому місті є багато магазинів з цією продукцією, крім того, є можливість скористатися послугами інтернет-магазинів.

 

Говорячи про сувеніри не варто зосереджуватися на їхньому комерційному значенні, адже сувенір - це перш за все пам'ять, підібравши гарний сувенір можна залишити спогади на довгі роки.