Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Утилітарність або багатофункціональність?
20 Вер, 2017

Утилітарність або багатофункціональність?

Напевно, ми так влаштовані, що користуватися речами, які несуть одну єдину строго утилітарну функцію, нам не цікаво. У цьому випадку, ми б були схожі на роботів. Це стосується навіть речей, які заповнюють наш робочий простір. Саме тому, виробники залучають як дизайнерів, так і інженерів-розробників, щоб задовольняти попит споживачів.

 

А ми, споживачі, в свою чергу стаємо все більш вимогливими і досвідченими. Якщо ми сприймаємо своє робоче місце, як другий дім, то у нас є бажання наповнити його не тільки речами функціональними, але і такими, що роблять наше життя більш комфортним і різноманітним.

 

Вам знайома ситуація, коли ви тільки зібралися зробити невелику паузу і випити гарячого чаю або кави, як миттю з'являються невідкладні справи, що вимагають вашої уваги. І ось вже вам потрібно йти на кухню, виливати напій і заварювати собі новий ... Вам лінь йти на кухню? Що ж, USB з підігрівачем чашки прекрасно впорається з цією проблемою.

 

Вам здається, що недостатньо світла навколо? Тоді виберіть собі USB світильник. Вам подобається усвідомлювати, що ви йдете в ногу з самими останніми розробками цифрового століття? Зверніть увагу на USB "Magna" з магнітним стрижнем і магнітною дошкою для записів. Текст стирається за допомогою рухомої пластини. Це USB з чотирьохпортовим хабом і алюмінієвою пластиною для гравіювання.

 

Немає нічого кращого, ніж рекламно-сувенірна продукція у вигляді розважальних гаджетів. Вас не залишить байдужим оптична мишка у формі автомобіля, яка при використанні включає фари. А як щодо USB розгалужувачів Marksman у вигляді чоловічка, який біжить? USB розгалужувачі самих різних геометричних форм - це прекрасна продукція під брендування.

 

Стильні та корисні речі в якості сувенірної продукції - це завжди грамотний хід в маркетингових комунікаціях. Ніякої офісної рутини і в той же час практичність у використанні. Наша компанії пропонує ще масу оригінальних і незвичайних речей на сувеніри подарунки оптом. Це і USB в килимку для миші, і мишка з інтегрованим складним кабелем, і батарея з USB входом.

 

Фантазія виробників необмежена, а ми робимо все, щоб забезпечити вам широкий вибір товарів на всі свята і випадки життя. На кожен товар може бути нанесена символіка вашої компанії і кожен подарунок або сувенір може бути оформлений в подарункову упаковка. Наше життя складається з дрібниць. Нехай ці дрібниці приносять вам задоволення!