Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Можливості та зручності з оригінальними USB-накопичувачами (флешками)
04 Чер, 2017

Можливості та зручності з оригінальними USB-накопичувачами (флешками)

Кілька років тому на зміну дискетам і компакт-дискам прийшли відомі USB-накопичувачі. Основні переваги фантастичних «флешок» - це висока швидкість передачі інформації, великий обсяг, мобільність. Без такої зброї і зберігача документів неможливо уявити життя офісного працівника, програміста, вчителя, студента, інженера. Сьогодні USB-накопичувачі стають все більш цікавими за дизайном, доступністю, досконалістю. Ще одна їхня перевага в тому, що їх фізичні розміри зменшуються, а ємність зростає.

 

Флешка як аксесуар і як обов'язковий інструмент для перенесення інформації є необхідними кожному соціалізованій людині. Купити сувеніри можна в компанії Full Motion. Важливим моментом створення флешки є індивідуальний підхід до дизайну. Рекламно-виробнича компанія Фул Моушн пропонує понад 100 оригінальних моделей флешок. Чіпи від 512 Mb до 64 Gb.

 

Головні якості флешки:

·        безшумність при роботі, маленька вага;

·        універсальність: за допомогою USB-накопичувачів фільми, музику можна слухати на будь-який програвачі;

·        не піддається дії пилу і подряпинам;

·        оригінальний дизайн;

·        може зберігати інформацію довше 5 років;

·        флешка - це переносний комп'ютер, запасний мозок, вона необхідна в будь-якій справі.

 

USB-накопичувачі виступають хорошим подарунковим матеріалом. Такі незвичайні інструменти - хороші бізнес подарунки співробітникам і колегам на традиційні свята - Новий рік, 8 Березня, професійні свята. У таких випадках краще дарувати флешки з рекламним логотипом фірми, саме такий витончений підхід до колег зможе їх згуртувати і допоможе розвивати економічну дружбу одного з одним, адже у них буде спільний маленький функціональний аксесуар.

 

Купити сувеніри оптом можна компанії, підібравши відповідний логотип фірми. Як правило такі подарунки актуальні співробітникам фірм, які займаються виробництвом технічних матеріалів і техніки, адже їм такий презент стане в нагоді якнайкраще.

 

Так само сучасні багатофункціональні флешки можна використовувати як подарунковий матеріал при всілякого роду акціях, розіграшах, вони будуть цікавим доповнення до будь-якого іміджу. Що стосується вибору дизайну такого важливого інструменту в роботі, як флешка, то  на це варто звернути особливу увагу. Краса і функціональність - це два головних складових елемента того, що подарунок буде оцінений по праву на вищому рівні.

 

Компанія Фул Моушн пропонує широкий вибір в мистецтві дизайну оболонки флешки. Наприклад, можна зробити флешки-брелоки, висувні флешки і при цьому дизайн буде найоригінальнішим і неординарним. Порадуйте колег і покупців хорошим, потрібним подарунком. Такий презент – це, в першу чергу, інструмент для об'єднання людей за інтересами.