Бірки для багажу

При авіаційних перельотах значну допомогу мандрівникові в пошуку, а іноді в збереженні свого багажу, можуть надати різного роду ідентифікатори і замки. Вивчіть уважно цей розділ. Представлені тут зразки допоможуть тим, кому Ви їх подаруєте, уникнути неприємностей в дорозі, часто - серйозних неприємностей.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 45

Брендовані бірки для багажу допоможуть швидше відшукати свою валізу

На жаль, досить часто трапляється таке, що багаж, зданий пасажиром, при реєстрації в аеропорту вильоту, з різних причин не потрапляє на стрічку видачі багажу в аеропорту прибуття. Починаються поневіряння: довгі пошуки, втраченого багажу, листування, пересилання і так далі. Закупіть оптову партію бирок для багажу під нанесення логотипу, забрендуйте їх і даруєте всім, хто вирушає в подорож. Бирка допоможе швидше впізнати на видачі свою валізу серед безлічі подібних. А якщо багаж загубиться, то записані в бирку дані пасажира допоможуть всім, хто буде займатися пошуком і доставкою пропажі. При цьому Ваш логотип, нанесений на бирку, буде виконувати ще й суміжну функцію - нести інформацію про Вашу компанію.

Маленька брендована бірка для багажу вселяє велику надію

Кілька років тому стався випадок, який неабияк зіпсував відпочинок біля моря добрій сотні туристів. Вересневого ранку з аеропорту Київ з інтервалом в декілька хвилин відправлялися два рейси - до Варни і до Батумі. Багаж пасажирів батумського рейсу був помилково завантажений, в літак, що вилітав в Варну, і навпаки.

Помилка виявилася після посадки літаків в аеропортах призначення. Варненський багаж був цим же бортом повернутий в Київ і до вечора потрапив до своїх власників в Варні. А ось тим, хто летів в Батумі, смакуючи насолоду від відпочинку на березі моря в оксамитовий сезон, пощастило значно менше - вони отримали свій багаж тільки на третій день після прибуття.

Протягом усього цього часу до багажу доторкалося безліч рук - щось було вкрадено. Когось довго не могли розшукати через відсутність даних. Відпустка для великої кількості людей, які протягом року жили надією на приємний відпочинок, був безповоротно зіпсований.

Наявність додаткових бирок на багажі не змогла б запобігти помилкам аеропортівських служб - це безсумнівно. Але також безсумнівно те, що заповнена бирка, зміст якої розроблено TSA (transportation security administration), організацією займається контролем безпеки пасажирських і вантажних перевезень, значно полегшує доставку втраченого і знайденого багажу по всьому світу.

Багажні кодові бирки-замки, що відповідають вимогам TSA не тільки забезпечують збереження речей при перевезенні в багажі, містять інформацію про власника. Якщо у співробітників TSA виникне підозра щодо валізи, закритої таким замком, вони зможуть відкрити його універсальним ключем, не пошкодивши валізу. Це теж важливо.

У сусідніх підрозділах розділу Подорожі сайту компанії Full Motion можна знайти безліч цікавих виробів, які допоможуть мандрівникам уникнути якихось неприємних моментів в дорозі і на відпочинку. Вам вони можуть допомогти скомплектувати брендовані подарункові набори для тих, хто збирається подорожувати.

Як замовити оптом бірки для багажу з логотипом

Натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка, Ви можете оформити замовлення на його оптову поставку (вартість товару вказана під кожним із зразків). Вартість нанесення логотипу на бірки для багажу не може бути анонсована, так як вона буде залежати від параметрів зображення, що наноситься. Замовивши на сайті зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном %phone%, Ви зможете обговорити з високопрофесійними фахівцями всі виниклі у Вас питання, і оформити заявку на брендування продукції.