Пледи для пікніка

Пікнік асоціюється не тільки з рухом і їжею. Як приємно після активного відпочинку на пікніку заснути на годинку, накрившись пледом - теплим і м'яким, погойдуючись при цьому в гамаку. Представлені тут пледи для пікніка красиво оформлені, оригінально упаковані і не займають багато місця в рюкзаку або в багажнику автомобіля, ними зручно користуватися, їх не обтяжливо зберігати.
Відобрежено на сторінці 19 позицій з 19

Корпоративні пледи для пікніка - комфортна реклама

Теплий комфортний плед, дбайливо вкриває гостя Вашого корпоративного пікніка, який ліг відпочити в шезлонгу під деревом з пожовклим листям. Яскравий, майстерно виконаний логотип Вашої компанії, який органічно поєднується з колірною гамою пледа, добре видно не тільки власнику пледа, а й усім, хто розташувався неподалік або проходить поруч з місцем проведення пікніка.

Плед для пікніка з логотипом - затишне просування Вашої компанії

Одним з призначень сувенірної продукції є її використання для забезпечення успішного просування компанії до її цільової аудиторії. Пледи для пікніка, максимально придатні під нанесення логотипу, а також іншої інформації про компанії, не можуть не використовуватися для виконання цього призначення.

При одному тільки від згадки слова «плед» негайно виникає відчуття затишку і тепла. Все, що пов'язано з цим відчуттям, сприймається по-особливому, надовго запам'ятовується і викликає у відповідь почуття подяки.

Цей підрозділ сайту пропонує на Ваш вибір кілька зразків високої якості, що поставляються компанією Full Motion безпосередньо від відомих європейських і китайських виробників. Висока міцність, красива забарвлення і зручна упаковка пледів зумовлюють їм роль гідного і бажаного подарунка. Тривалий час служби і широкі можливості для корпоративного оформлення перетворюють їх в ефективний інструмент реклами.

Якщо Ви хочете ще більше підкреслити свою турботу про тих, для кого підбираєте подарунки, перейдіть в сусідній підрозділ сайту, Гамаки, де отримаєте можливість завершити створення місця для комфортного відпочинку на природі.

Виберіть те, що Вам сподобалося. Дизайнери нашої компанії мають великий досвід спільної роботи з покупцями в розробці ескізів різних варіантів корпоративного оформлення сувенірної продукції та виборі способу оформлення, найбільш привабливого з економічної точки зору.

Нанесення логотипу на пледи для пікніка

Виконання Вашого замовлення на виконання робіт з брендування замовлених Вами товарів буде виконуватися на власній виробничій базі нашої компанії, оснащеної сучасним виробничим обладнанням, що дозволяє застосування всього спектру найбільш прогресивних технологій виконання такого роду робіт.

Залежно від характеристик об'єкта нанесення можуть застосовуватися цифровий друк або лазерне гравіювання, тиснення або трансфер, шовкотрафарет, сублімація.

Застосування будь-якої з перерахованих технологій дозволяє досягти детального повнокольорового зображення, яке повністю копіює оригінал, міцності і довговічності відбитка. Поверхня, на яку проводиться нанесення, не зазнає при цьому жодних змін ні під час нанесення, ні згодом.

Найкращого результату при нанесенні на пледи, звичайно ж, можна досягти застосуванням вишивки. Дванадцять кольорів міцної вовняної нитки, яка використовується при вишивці, забезпечують високу якість нанесення і повну передачу колірної гами оригіналу.

Як замовити брендовані пледи для пікніка оптом

Підбір товарів і оформлення замовлення на їх оптову поставку здійснюється через картку зразка, що зацікавив Вас. після натискання кнопки Купити. Фотографія зразка, його вартість і опис поміщені тут же, на картці.

Для оформлення замовлення на брендування уподобаної Вами сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії необхідно зв'язатися з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість виконання робіт з нанесення на сувенірну продукцію корпоративної символіки і інших зображень буде визначена після узгодження всіх параметрів замовлення.