Ручки Металеві

Понад сто п'ятдесят найменувань ручок, виготовлених з різних металів, різного призначення, різної обробки і оформлення, окремих і в наборах - це хороша можливість не тільки забезпечити ручками своїх співробітників, але і подарувати Вашим клієнтам або партнерам те, що сучасній діловій людині потрібно постійно.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 497

Брендовані металеві ручки багатофункціональні

Ручки, виготовлені з металу або з металу в комбінації з іншими матеріалами, вигідно виділяються в світі ручок. Корпус такої ручки більш міцний. Це гарантує більш тривалий термін її служби і зумовлює їй лідируючу роль серед ручок, масово використовуваних в роботі компанії. Зовнішній вигляд металевих ручок з логотипом та широкий діапазон цін на них дозволяють використовувати їх в якості промо сувенірів, корпоративних подарунків і навіть ексклюзивних подарунків.

Різноманіття металевих ручок

Рекламно-виробнича компанія Full Motion (Aул Моушн), на сайті якої ви перебуваєте, починала свою роботу на українському ринку сувенірної продукції більш десяти років тому саме з оптових поставок ручок, флешок і блокнотів.

У цьому підрозділі сайту представлений великий асортимент металевих ручок, придатних під нанесення логотипу або іншої корпоративної символіки Вашої компанії. Це прості кулькові ручки вартістю від декількох гривень, пір'яні ручки, ручки-ролери, і так до солідних пір'яних і кулькових ручок вартістю в кілька тисяч гривень.

Деякі зразки можуть також виконувати функцію стилуса або флешки.

Якими б не були ціна, дизайн, конструкція пропонованих Вашій увазі ручок, - це високоякісні вироби, що поставляються нашою компанією безпосередньо від відомих виробників з європейських країн і Китаю.

Футляри на одну або на кілька ручок, які Ви хочете об'єднати в подарункові набори, можна підібрати, перейшовши в сусідній підрозділ, Подарункова упаковка. Футляри, в які будуть упаковані ручки, додадуть подарунку більш солідного вигляду, дозволять прикрасити його не тільки логотипом або назвою вашої компанії, але і іншими зображеннями або написами.

Брендування сувенірної продукції

Ми надаємо також і комплекс послуг, пов'язаних з оформленням сувенірної продукції в корпоративному стилі компаній наших покупців. Висококваліфікований досвідчений персонал нашої виробничої бази готовий надати допомогу у формуванні або доопрацювання корпоративного стилю Вашої компанії.

Елементи Вашої корпоративної символіки, інші зображення або написи будуть адаптовані до об'єктів нанесення з урахуванням фактури, розміру і форми поверхонь, на які буде здійснюватися нанесення. Будуть розроблені ескізи або оригінал-макети зображень.

Все це визначить вибір технології та обладнання, які будуть застосовуватися при виконанні Вашого замовлення. Вам буде запропонований найбільш економічно вигідний варіант технологій і обладнання.

У різних випадках для нанесення застосовуються лазерне гравіювання, трансфер, тиснення, цифровий друк, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу, сублімація або вишивка на виробах з тканини. Будь-яка з перерахованих технологій, перш за все, забезпечує повне збереження виду і якості поверхні, на яку здійснюється нанесення.

Висока якість обладнання і фарбувальних матеріалів, використовуваних в роботі, дозволяють досягти високої точності і детального перенесення зображення зі збереженням його колірної гами. Відбиток виходить стійким, буде служити довгий час, не вицвітаючи і не розтріскуючись.

Як замовити поставку оптової партії корпоративних металевих ручок

На сайті, в картці кожного зразка товару, поряд з його фотографією, ціною і описом, поміщена кнопка Купити. Натиснувши цю кнопку, Ви зможете замовити необхідну кількість виробів даного зразка.

Для обговорення всіх питань, пов'язаних з виконанням робіт з брендування, і оформлення замовлення Вам необхідно зателефонувати %phone% (або замовити на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника). Після обговорення та узгодження технічних параметрів і обсягу замовлення Вам буде повідомлена вартість його виконання.