Светри, толстовки

Як светр, так і толстовка служать людині для збереження тепла. Це предмети одягу, які на сьогоднішній день, в принципі, мало чим відрізняються один від одного. Основна відмінність полягає в наявності у светра коміра, високого або низького. Тонкий светр з високим щільним коміром, надягнений під піджак, буде доречним і для офіційного стилю одягу, підкреслить його строгість і деяку закритість.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 188

Разом з корпоративною толстовкою дарується тепло і комфорт

Корпоративний светр, брендована толстовка - можна по-різному називати ці вироби. Але вони завжди приносять тепло і комфорт. Такі подарунки з радістю приймаються, з вдячністю сприймаються, довго використовуються і ніколи не забуваються.

Замовте у нас оптову поставку светрів і толстовок під нанесення логотипу

Якщо Ви хочете не просто привернути увагу людини до своєї продукції, а розташувати її до себе, зробіть йому подарунок не ритуальний, а душевний. Вивчивши підрозділ сайту компанії Full Motion, в якому Ви зараз перебуваєте, можна переконатися в тому, що тут можна вибрати безліч виробів, в які хочеться вкласти душу.

Такі подарунки продемонструють не стороннім для Вас людям уважне ставлення до них. Причому, не просто уважне, а дієво уважне. Адже фасон, розмір, колір, вибрані Вами, не випадкові. Для успішного вибору треба було поцікавитися смаками одержувачів і врахувати їх при підборі виробів.

Гарним доповненням до светра або толстовки може послужити, скажімо, жилет, який можна підібрати в однойменному підрозділі сайту.

Ми завжди рекомендуємо нашим покупцям оптові закупівлі та оптове брендування сувенірних виробів. Це вигідно як з економічної точки зору, так і з точки зору економії часу. Оптова партія корпоративних подарунків і сувенірів - одноразове фінансове вкладення коштів в безперервну промо акцію.

Наші послуги з брендування подарунків і сувенірів

До комплексу послуг з брендування сувенірної продукції, що надаються нашою компанією, цілком може бути застосоване визначення «під ключ». Ми можемо почати співпрацю з формування Вашого фірмового стилю і завершити передачею Вам партії брендованих товарів.

Ми маємо всі умови для виконання замовлення будь-якого обсягу і будь-якого ступеня складності. У нас стабільний склад висококваліфікованих і досвідчених співробітників усіх спеціальностей, зайнятих у виконанні робіт з брендування.

Устаткування нашої власної виробничої бази регулярно оновлюється і таким чином підтримується на сучасному технічному рівні, що дозволяє застосовувати в роботі найбільш прогресивні технології нанесення. Барвники та інші матеріали для нанесення ми використовуємо тільки високої якості.

Зокрема, вишивка логотипу на тканинних светрах і толстовках дозволить отримати неповторне зображення, нанесене з використанням високоякісних вовняних ниток дванадцяти кольорів.

Додавання всіх цих складових втілюється в високій якості і довговічності зображень, що наносяться на поверхні всіх виробів, представлених на нашому сайті.

Як замовити оптову партію светрів і толстовок з логотипом

Замовлення на поставку оптової партії товару можна оформити, натиснувши кнопку Купити, розміщену на картці кожного пропонованого зразка (тут же можна побачити фотографію зразка, його ціну і опис).

Всі питання, пов'язані з оформленням замовлення на брендування, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Для цього потрібно зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок, натиснувши відповідну кнопку.

Вартість нанесення буде залежати від змісту, обсягу і технічних параметрів вашого замовлення.