Краватки і запонки

Офіційний одяг в більшості випадків передбачає наявність краватки того чи іншого виду. Зміна краватки в наряді чоловіка може візуально змінити стиль його одягу, тому краваток повинно бути багато, але при цьому повинен бути виявлений особливий смак при підборі кольорів і забарвлення. А якісні запонки - це вже, безсумнівно, статусний аксесуар.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 23

Брендовані краватки і запонки є яскравими елементами корпоративного стилю компанії

Ці найважливіші аксесуари незамінні в корпоративному одязі співробітників будь-якої компанії. Ретельно і зі смаком підібрані краватки і запонки незмінно будуть притягувати до себе погляди. Закупіть у нас оптову партію краваток і запонок під нанесення логотипу, ми їх забрендуємо.

Краватки і запонки від Фул Моушн

Одним з призначень сувенірної продукції є її використання для забезпечення успішного просування компанії до її цільової аудиторії. Краватки і запонки, незмінно привертають до себе увагу, тому не можуть не використовуватися для виконання цього призначення.

Гармонійний набір з цих виробів може використовуватися не тільки в корпоративному одязі - він може бути і гідним корпоративним подарунком для Ваших партнерів або постійних клієнтів.

Якщо Ви перейдете по сайту в сусідні підрозділи, скажімо, Одяг, то не складе особливих труднощів підвищити статус такого набору.

На сайті Ви маєте можливість ознайомитися з асортиментом високоякісних товарів, що поставляються в Україну компанією Full Motion безпосередньо від провідних зарубіжних виробників. Сучасний дизайн і актуальність виробів зумовлюють їм роль добротного і практичного подарунка. Нанесення логотипу перетворює їх в ефективний інструмент реклами.

Виберіть те, що Вам сподобалося. Дизайнери нашої компанії мають великий досвід спільної роботи з покупцями в розробці ескізів різних варіантів корпоративного оформлення сувенірної продукції і у виборі способу оформлення, найбільш привабливого з економічної точки зору.

Нанесення логотипу на краватки і запонки

Виконання Вашого замовлення на роботи з брендування закуповуваних товарів буде здійснюватися на власній виробничій базі нашої компанії, оснащеній сучасним виробничим обладнанням, що дозволяє застосування всього спектру найбільш прогресивних технологій виконання такого роду робіт.

Залежно від характеристик об'єкта нанесення можуть застосовуватися цифровий друк або лазерне гравіювання, тиснення або трансфер, шовкотрафарет.

Застосування будь-якої з перерахованих технологій дозволяє досягти детального повнокольорового зображення, що повністю копіює оригінал, стійкості і довговічності відбитка. Поверхня, на яку проводиться нанесення,  не зазнає при цьому жодних змін ні під час нанесення, ні згодом.

Найкращого результату при нанесенні на тканинні вироби, звичайно ж, можна досягти застосуванням вишивки логотипу. Дванадцять кольорів міцної вовняної нитки, яка використовується при вишивці, забезпечують високу якість нанесення і повне копіювання колірної гами оригіналу.

Як замовити корпоративні краватки і запонки оптом

Підбір товарів і оформлення замовлення на їх оптову поставку здійснюється через картку зразка, щ зацікавив Вас, після натискання кнопки Купити. Фотографія зразка, його вартість і опис поміщені тут же, на картці.

Для оформлення замовлення на брендування сувенірної продукції необхідно зв'язатися з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість виконання робіт з нанесення на сувенірну продукцію корпоративної символіки і інших зображень буде визначена після узгодження всіх параметрів замовлення.

Ціна, грн.:
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • коричневий
 • червоний
 • помаранчевий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • фіолетовий
 • чорний