Вітровки

Кому не знайома ситуація, коли в останні дні серпня вранці термометр показує всього плюс десять, але абсолютно очевидно, що вдень буде температура, абсолютно комфортна для теніски або футболки з короткими рукавами. Саме час для того, щоб дістати із шафи і надягнути легку вітрівку, яку буквально через годину можна буде зняти і, повертаючись додому, заховати її в портфель або рюкзак.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 69

Брендовані вітрівки - Ваша ефективна реклама в міжсезоння

Несподівано прохолодний ранок на початку червня. Більшість перехожих, які поспішають на роботу, розуміючи, що день буде теплим, одяглися легко; їм прохолодно і незатишно. Це ситуація, в якій допоможе легка вітрівка. Вона приємна і зручна. Вона позбавляє від дискомфорту. На ній - логотип. Вона - реклама.

Вітрівка з логотипом - затишне просування Вашої компанії

Одним з призначень сувенірної продукції є її використання для забезпечення успішного просування компанії до її цільової аудиторії. Вітрівки, абсолютно придатні під нанесення логотипу або назви компанії, повинні використовуватися для виконання цього призначення.

Ця приємна, комфортна і затишна річ приносить особливе задоволення в нестійку теплу пору. Моделі вітрівок, що випускаються виробниками одягу, настільки різноманітні за кроєм і по колірному оформленню, що при необхідності їх можна використовувати, практично, з будь-яким повсякденним вбранням.

У цьому підрозділі сайту Ви вже, напевно, ознайомилися з асортиментом високоякісних вітрівок, що поставляються в Україну компанією Full Motion безпосередньо від провідних зарубіжних виробників. Сучасний дизайн і актуальність виробів зумовлюють їм роль добротного і практичного подарунка. Нанесення логотипу перетворює їх в ефективний інструмент реклами.

Доречним доповненням до вітрівки може стати брендована складана парасолька. Зайдіть, будь ласка, в однойменний підрозділ сайту, подивіться, і Вам захочеться зробити цей додаток.

Виберіть те, що Вам сподобалося. Дизайнери нашої компанії мають великий досвід спільної роботи з покупцями в розробці ескізів різних варіантів корпоративного оформлення сувенірної продукції і у виборі способу оформлення, найбільш привабливого з економічної точки зору.

Нанесення логотипу на вітрівки

Виконання Вашого замовлення на роботи з брендування закуповуваних товарів буде здійснюватися на власній виробничій базі нашої компанії, оснащеній сучасним виробничим обладнанням, що дозволяє застосування всього спектру найбільш прогресивних технологій виконання такого роду робіт.

Залежно від характеристик об'єкта нанесення можуть застосовуватися цифровий друк або лазерне гравіювання, тиснення або трансфер, шовкотрафарет.

Застосування будь-якої з перерахованих технологій дозволяє домогтися детального повнокольорового зображення, що повністю копіює оригінал, міцності і довговічності відбитка. Поверхня, на яку проводиться нанесення, не зазнає при цьому ніяких змін ні під час нанесення, ні згодом.

Найкращого результату при нанесенні на тканинні вітрівки, звичайно ж, можна домогтися застосуванням вишивки логотипу. Дванадцять кольорів міцної вовняної нитки, яка використовується при вишивці, дозволяють досягти високої якості нанесення і повної передачі колірної гами оригіналу.

Як замовити корпоративні вітровки оптом

Підбір товарів і оформлення замовлення на їх оптову поставку здійснюється через картку зразка, що зацікавив Вас, після натискання кнопки Купити. Фотографія зразка, його вартість і опис поміщені тут же, на картці.

Для оформлення замовлення на брендування сувенірної продукції необхідно зв'язатися з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість виконання робіт з нанесення на сувенірну продукцію корпоративної символіки і інших зображень буде визначена після узгодження всіх параметрів замовлення.