Пляшки для води

Якщо ви підбираєте корпоративний мерч, пляшка для води з логотипом компанії точно має бути його складовою! Для брендування пляшок пропонуємо безліч видів друку логотипу. В нашій колекції багато варіантів пляшок, які можна брендувати по колу, таким чином повністю персоналізуючи пляшку під Ваш бренд і додаючи максимум інформації, яку Ви хотіли донести. А далі - справа часу! Ваша гарна пляшка в руках у люди, що нею користується, почне приносити додаткову рекламу Вашій компанії!
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 504

Брендовані пляшки - це не тільки тара для рідини

Красива, якісна, легка і зручна пляшка потрібна людині і на роботі, і на прогулянці, і в тривалій поїздці, і в туристичному поході, і в ході спортивних змагань або занять. У більшості випадків вона не тільки потрібна, а й реально супроводжує людину в усіх життєвих ситуаціях. З огляду на таку широку сферу використання пляшок, компанії, які активно піклуються про своє просування і про своє процвітання, просто зобов'язані зробити все можливе для того, щоб при цьому спортсменів, туристів, тих, хто вийшов на прогулянку або відправився у подорож, супроводжували пляшки з логотипом. Ми пропонуємо пляшки під брендування для пиття з пластику, скла, алюмінію, також, якщо вам цікаве питання збереження природних русурсів, ми можемо запропонувати безліч пляшок з перероблених пластику, алюмінію чи скла. З бамбуковими кришками, або, навіть з океанічного пластику! 

Пляшки під нанесення логотипу

У цьому розділі Ви знайшли досить великий асортимент пляшок, сосудів для води та поїльників різних кольорів, призначення, конструкції, форми та об'єму. Вони різні, але об'єднує їх те, що всі вони ідеально підходять для нанесення на них різноманітної інформації, яка може бути використана для рекламування Вашої компанії, товарів, які виробляються Вами або послуг, що Вами надаються.

Отримані в результаті нанесення корпоративні пляшки можна використовувати в якості сувенірів при проведенні будь-яких корпоративних заходів. Партію таких пляшок можна подарувати оргкомітету спартакіади школярів або інших змагань. Такий корпоративний подарунок не залишиться поза увагою, і протягом тривалого часу буде нести на собі Вашу рекламу.

Перейшовши по сайту в розділ Відпочинок і спорт, Ви зможете ознайомитися з асортиментом пропонованих нами термічних чохлів для пляшок. Брендована пляшка в корпоративному термочохлі буде виглядати ще більш ефектно.

Нанесення логотипу на пляшки

Друк на сувенірній продукції - нанесення на неї логотипу, інших зображень або написів, здійснюється нашою компанією на новітньому обладнанні власної виробничої бази із застосуванням найбільш прогресивних технологій і високоякісних матеріалів.

Залежно від характеру замовлення, тиражу і інших показників ми застосовуємо для нанесення лазерне гравіювання, тиснення, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу, цифровий друк, сублімацію, трансфер і тамподрук. Для нанесення на вироби з тканини також застосовується вишивка.

Але для брендування пляшок найчастіше використовуються новітні способи сублімації, при якій чорнило нагрівається до газоподібного стану і формують постійний зв'язок з матеріалом, на який робиться нанесення. В результаті цього досягається високоякісна повно кольорова фотографічно точна передача зображення, стійкість і довговічність відбитку. Нанесення логотипу можливо також на термочохли для пляшок.

Як закупити оптом пляшки з логотипом

Оформити замовлення на пляшки під нанесення логотипу Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок. Друк на пляшках і інших виробах сувенірної продукції можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Ціни на пляшки вказані під кожним з представлених зразків, вартість друку буде залежати від характеристик зображення або тексту, що наносяться, а також від параметрів Вашого замовлення. Оптові поставки сувенірної продукції, здійснювані нашою компанією безпосередньо від європейських і китайських виробників, дозволять точно і в строк виконати будь-яке Ваше замовлення.