Магніти на холодильник

Магніт на холодильник, виготовлений нами за Вашим ескізу, буде довгий час працювати на рекламу Вашої компанії, а також Вашої продукції або послуг. Такий сувенір буде актуальним і доречним в якості корпоративного подарунка і для покупця, і для співробітника Вашої компанії, і для гостя Вашої виставки або презентації. Ви замовите, а ми виготовимо.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 23

Корпоративні магніти на холодильник, що піднімають настрій

Подарований магніт з логотипом Вашої компанії і оригінальною припискою жартівливого характеру буде з ранку посилати потрібний імпульс і потрібним чином налаштовувати на роботу Ваших співробітників. Трошки вигадки і трошки творчості - успіх гарантований.

Як цього досягти?

Досягти дуже просто. Наприклад, років десять тому худенький юнак починав працювати у вашій компанії торговим агентом. За минулі роки він виріс до посади начальника відділу продажів і перетворився в добре вгодованого чоловіка типу «кров з молоком».

Так ось, замовте, а ми виготовимо, магніт з його фотографією і написом, що свідчить про те, що в цьому холодильнику постійно зберігаються продукти, на яких його господар виріс від рядового співробітника до начальника відділу продажів такої-то компанії. Поєднання овалу обличчя на фотографії з жартівливій написом, підкріплене передбачуваним вмістом холодильника викличе правильну реакцію.

Вартість магнітів в кілька гривень дозволяє закупити їх значну партію для використання в ролі промо сувенірів і нанести на них написи, які ув’язуються з промо акцією. Такі промо сувеніри навряд чи будуть викинуті, вони будуть довгий час виконувати відведену їм роль і за прямим функціональним призначенням, і за задумом організатора акції.

У сусідніх підрозділах розділу Кухонне приладдя пропонуються супутні вироби сувенірної продукції, які допоможуть додати вашому сувеніру більшу вартість або підкреслити його оригінальність. Вибір виробів за Вами, а їх брендування - наша турбота.

Наші послуги з нанесення логотипу на магніти для холодильника та іншу сувенірну продукцію

Одним з багатьох напрямків роботи нашої рекламно-виробничої компанії є оформлення сувенірної продукції в корпоративному стилі компанії-замовника. Для цього ми маємо власну виробничу базу, оснащену необхідним високопродуктивним обладнанням, що дозволяє використовувати сучасні технології виконання робіт, в тому числі, пов'язаних з нанесенням логотипів на магніти.

Наші високопрофесійні креативні співробітники разом з Вами адаптують логотип або інші елементи Вашої корпоративної символіки до розмірів і форм вподобаних Вами виробів. Матеріал і колір поверхні, в даному випадку магнітів, їх форма продиктують вибір технології нанесення, яка може бути застосована в кожному конкретному випадку.

В результаті застосування тиснення, лазерного гравіювання або трансферу на вироби з фотографічною точністю буде перенесено потрібне зображення, яке не буде піддаватися механічному чи іншого впливу, внаслідок чого не буде стиратися або розтріскуватися. Широка колірна гамма застосовуваних барвників та інших матеріалів забезпечить виконання нанесення в корпоративних кольорах Вашої компанії. І, що не менш суттєво, поверхня, на яку наноситься зображення, збереже первозданний вигляд.

Як замовити оптову партію брендованих магнітів на холодильник

Наш сайт надає можливість не тільки вивчити асортимент пропонованої сувенірної продукції та ціни на товари - клікнувши на кнопці Купити, Ви зможете оформити замовлення на оптову партію обраних Вами магнітів під нанесення логотипу.

Зателефонувавши за номером %phone% або замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, Ви отримаєте можливість обговорити і узгодити всі питання, пов'язані з брендування замовленого Вами товару. Вартість виконання замовлення буде залежати від характеристик зображень, які підлягають нанесенню на сувенірну продукцію, і від обсягу замовлення.

Ціна, грн.:
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • червоний
 • багатокольоровий
 • помаранчевий
 • прозорий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • чорний