Футболки

Саме слово "футболка" як би обмежує сферу її використання. Це не так. Футболка, звичайно ж, незамінна при спортивних заняттях, але вміле використання сучасних технологій виробництва та обробки тканин, різноманітність фасонів, кольорів та оздоблення футболок, дозволили їм міцно зайняти місце і в ряду ошатного одягу.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 294

Корпоративні футболки - оригінальний рекламний хід

У сучасному світі реклами, з його величезними технічними і образотворчими можливостями, для компаній існує безліч способів самовираження. Але, мабуть, найоригінальнішим і найбільш часто використовуваним із них є нанесення логотипу, контактів та іншої інформації про компанії на футболки.

Чому саме футболки з логотипом?

Нанесення логотипу на футболки, а не на іншу сувенірну продукцію, досить успішно використовують у масових промо акціях, компанії, які прагнуть донести інформацію про себе не тільки до своєї цільової аудиторії, а й до максимальної кількості інших людей. Чому? Тому, що це - ходяча реклама, безперестанку і протягом тривалого часу переміщається в заданому їй просторі.

Футболку носять і старий, і молодий, і професор, і студент, і на роботі, і на відпочинку. Спробуйте знайти людину, в гардеробі якої не було б футболки. Спробуйте, і не знайдете. Футболка - найдемократичніший, а значить і найпоширеніший предмет одягу, а значить, вона найчастіше потрапляє в поле зору безлічі людей щодня, а значить, не використовувати цей чудовий інструмент маркетингу - непрощенна недалекоглядність.

Велика вільна площа поверхні футболки відкриває перед розробниками і виробниками рекламної продукції необмежені можливості. Їх зусиллями ця буденна річ може перетворитися в яскравий корпоративний сувенір, який кидається в очі і надовго запам'ятовується.

Подивіться на футболки Барселони, Реала, Ювентуса, інших найвідоміших футбольних, та й не тільки, клубів світу. Хіба нанесені на них назви історично провідних світових компаній недостатньо знайомі споживачам? Питання риторичне, а відповідь узаконює: не можна втрачати ні найменшої можливості для реклами, для просування, для вдосконалення іміджу, для підтвердження статусу.

Якісні футболки міцно зайняли місце і серед предметів ошатного одягу. Це - нові можливості інструментів впливу рекламних акцій. А значить, нова аудиторія, новий прошарок потенційних покупців Вашої продукції або послуг.

На цих сторінках Ви можете детально ознайомитися з пропонованим нами асортиментом у всьому різноманітті фасонів, кольорів і матеріалів феєричного світу футболок. Тут є з чого вибрати, щоб задовольнити запити і масового споживача, і найвибагливіший смак хорошого фахівця.

Перейшовши по сайту в підрозділ Спортивна форма цього ж розділу, Ви побачите широкий вибір футболок в комплекті зі спортивними шортами. Зробіть вибір і оформите замовлення на оптову поставку брендованих футболок і іншої сувенірної продукції.

Як замовити брендовані футболки оптом

Наш сайт надає можливість не тільки вибрати з нашого асортименту футболки під нанесення або інші вироби, які сподобалися Вам. Замовивши на сайті зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном %phone%, Ви зможете обговорити з високопрофесійними фахівцями всі виниклі у Вас питання, пов'язані з оптовими поставками сувенірної продукції, а також її брендуванням.

Вартість нанесення логотипу на футболки, як і на інші зразки товарів, не може бути анонсована, так як вона повністю залежить від змісту і технічних параметрів Вашого замовлення. Вартість самого товару вказана на сайті, під фотографією кожного зразка.