Купальні костюми

Ще років двадцять тому про купальні костюми згадувалося тільки ближче до літа або зовсім вже напередодні поїздки на відпочинок. Сучасне життя являє достатньо можливостей опинитися на березі теплого моря або океану практично протягом цілого року. Треба бути у всеозброєнні, щоб не тільки насолоджуватися теплою водою і чистим піском пляжу, а й гідно при цьому виглядати.
Відобрежено на сторінці 6 позицій з 6

Брендовані купальні костюми - краса і реклама

Напевно, не важко здогадатися, яке значення жінки надають вибору купального костюма. Уявляєте? А тут купальний костюм з логотипом, в подарунок до відпустки. Потрібного розміру, потрібного кольору, відкриває і підкреслює саме те, що і передбачалося. Так вам ціни не буде! І ось ця краса надягається на досконале жіноче тіло. І на цьому чудовому поєднанні - Ваш логотип. Яке ?!

Full Мotion запрошує до співпраці в оптових поставках сувенірної продукції

Для того, щоб вгадати з таким подарунком, треба добряче напружитися. Шляхи досягнення успіху в підборі та даруванні такого подарунка у кожного свої, але в разі успіху віддача може перевершити всі очікування.

Ви знаходитесь на сайті рекламно-виробничої компанії Фул Моушн, яка більше десяти років успішно працює на ринку сувенірної продукції України.

Вивчивши весь асортимент товарів, представлених на сайті, скажімо, відвідавши розділ Текстиль, Ви зможете знайти безліч зразків виробів, які можна використовувати в якості корпоративних сувенірів і подарунків в самих різних ситуаціях.

Основними напрямками діяльності нашої компанії є не тільки оптові поставки в Україну та оптова реалізація на внутрішньому ринку сувенірної продукції, але також і її брендування. Прямі контракти з провідними зарубіжними виробниками гарантують високу якість і добротність товарів, що поставляються нами. Ми готові стати для Вас постійним постачальником товарів рекламно-сувенірного призначення, в тому числі корпоративних купальних костюмів.

Брендування виробів ми здійснюємо на власній виробничій базі, в арсеналі якої є сучасні технології, якісні матеріали та обладнання, необхідні для виконання будь-якого Вашого замовлення, незважаючи на його складність і обсяг.

Залежно від форми, розмірів і матеріалів виготовлення об'єктів під нанесення, для виконання замовлень в різних випадках застосовуються цифровий друк, лазерне гравіювання, трансфер, сублімація, тиснення, шовкотрафарет або шовкотрафарет по колу.

Ефектною і ефективною технологією є вишивка логотипу на тканинних виробах - дванадцять кольорів якісних вовняних ниток, використовуваних для вишивки, дозволяють досягти вражаючого результату.

У нас Ви також можете замовити комплекс послуг по формуванню, оновленню або вдосконалення корпоративного стилю компанії. Ми допоможемо Вам підібрати корпоративну гаму кольорів і розробити ескізи корпоративної елементів символіки.

Як замовити оптову партію купальних костюмів з логотипом

Замовлення на поставку оптової партії товару можна оформити на сайті, після натискання на кнопку Купити, розміщену на картці кожного пропонованого зразка (тут же можна побачити фотографію зразка, його ціну і опис).

Всі питання, пов'язані з оформленням замовлення на брендування, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Для цього потрібно зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок, натиснувши відповідну кнопку Зворотний дзвінок у верхньому правому кутку головної сторінки сайту.

Вартість нанесення буде залежати від змісту, обсягу і технічних характеристик Вашого замовлення.

Телефонуйте, будь ласка - Ваш дзвінок для нас дуже важливий, і ми впевнені, що наша співпраця стане довготривалою і взаємовигідною.

 

Ціна, грн.:
Колір
  • жовтий
  • зелений
  • червоний
  • багатокольоровий
  • помаранчевий
  • рожевий
  • синій
  • чорний