Сорочки-поло

Сорочки поло, з'явившись в якості елемента спортивної форми гравців в поло, давно вже трансформувалися в багатофункціональний предмет одягу. Цілком органічно виглядатиме сорочка поло на співробітнику офісу Вашої компанії. Доречною вона буде і, скажімо, під час робочої зустрічі з партнерами або клієнтами в п'ятницю.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 237

Затребуваність брендованих сорочок поло

Якщо Ви збираєтеся на корпоративну вечірку в боулінг - клуб, згадайте про сорочки поло з логотипом компанії. Приймаючи рішення на користь саме боулінгу, Ви, напевно, зважали на те, що всі запрошені будуть брати участь в грі. Всі відвідувачі клубу з інтересом спостерігатимуть за азартною грою дружного колективу. Всі одягнені в однакові (краще в різнокольорові, в корпоративної палітрі компанії) сорочки спортивного призначення, всі веселі й одностайні. Відчувається здорова атмосфера. Таке хочеться запам'ятати і повторити. Це тільки один приклад, з безлічі, які будуть підказані уявою і вигадкою.

Сорочки поло під нанесення логотипу та їх брендування

Природно, що вибір цих виробів зажадає докладання певних зусиль - це не звичні ручки, флешки або блокноти. Тут не обійтися без чіткого розуміння, кому що пасуватиме, що на кому як буде виглядати. Тут не обійтися без властивих Вам смаку і дбайливості.

Неможливо дати якісь однозначні рекомендації. Багато факторів, можуть вплинути на Ваш вибір. Але уважне вивчення асортименту, представленого в цьому підрозділі сайту компанії Фул Моушн, а також у всьому розділі Одяг, допоможе прийняти правильне рішення.

Сподіваємося, полегшить підбір моделей те, що всі вони поставляються нашою компанією безпосередньо від відомих зарубіжних виробників, тому їх якість не викликає сумніву, а колірна гамма напевно охоплює всю палітру Ваших корпоративних кольорів.

Якщо говорити про технічну або технологічну придатності цих товарів під нанесення на них корпоративної символіки, тобто, про придатність для брендування, то з упевненістю можна сказати, що всі вони ідеально придатні для того, щоб стати корпоративними подарунками.

Комплекс послуг, що надаються нашою компанією, включає також і весь спектр робіт з брендування сувенірної продукції, в тому числі сорочок поло - від формування корпоративного стилю і до видачі брендованої продукції. При цьому однією з головних наших турбот є досягнення найбільш оптимального поєднання якості і вартості.

Ми завжди зацікавлені в залученні нових постійних клієнтів, тому всі наші співробітники орієнтовані на якість і оперативність при виконанні замовлень будь-якої складності і будь-якого обсягу.

Як замовити поставку корпоративних сорочок поло оптом

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку продукції простий. Ви переходите з розділу в розділ сайту і всюди бачите на екрані фотографію виробу і його ціну - це вхід в картку виробу. Якщо він Вам знайомий і Ви готові його замовити - наведіть курсор на фотографію, і під нею, нижче ціни, з'явиться кнопка Купити, натискання на яку дасть можливість приступити до оформлення замовлення.

Якщо Вас цікавить детальніша інформація - клікніть на фотографію, і на картці з'явиться опис товару, інформація про його наявність на складі і про терміни можливого постачання; тут же буде знайома кнопка Купити.

Якщо ж інформація, розміщена на сайті, виявиться недостатньою, зателефонуйте, будь ласка, за телефоном %phone% або замовте дзвінок нашого співробітника, натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість робіт з брендування сувенірної продукції може бути визначена тільки після обговорення і узгодження параметрів замовлення, в зв'язку з чим, в цьому випадку без телефонної розмови або особистої зустрічі зі співробітниками рекламно-сувенірної компанії Фул Моушн не обійтися. Телефонуйте, будь ласка!