М'ячі

Для Ваших співробітників або партнерів, які захоплюються спортом або спортивним колекціонуванням, м'яч завжди буде доречним і дуже потрібним подарунком. А вже місця для нанесення Вашого логотипу, побажань успіхів, будь-яких інших написів або зображень, запропонованих Вами або розроблених за участю наших фахівців, на поверхні м'яча більше, ніж достатньо.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 38

Брендований м'яч підкаже, як проводити вільний час з користю для здоров'я

Часто буває так, що людина прекрасно розуміє корисність того чи іншого хобі, але їй бракує рішучості перейти від розуміння до практики. По якійсь причині потрібен поштовх, маленька деталь, для того, щоб зробити перший крок. Закупивши партію м'ячів під нанесення логотипу, Ви підштовхнете багатьох до рішення стати на шлях залучення до активного відпочинку. Кожен подарований Вами м'яч з логотипом компанії буде не тільки рекламувати Вас, він буде також пропагувати здоровий спосіб життя.

Full Мotion запрошує до співпраці в поставках корпоративних м'ячів

Наша компанія на всьому протязі своєї більш ніж десятирічної історії прагнула активно сприяти популяризації здорового способу життя та створення необхідних для нього умов.

На нашому сайті м'ячі виділені в спеціальний підрозділ, де зібрано все те, що користується постійним високим попитом. Вашій увазі пропонуються м'ячі для гри в волейбол, футбол і регбі. Якщо Вас цікавлять м'ячі для ігор на пляжі і у воді, перейдіть, будь ласка, до підрозділу Пляж, і Ви знайдете настільки ж гідний асортимент.

Основними напрямками діяльності нашої компанії є оптові поставки в Україну та оптова реалізація на внутрішньому ринку сувенірної продукції, а також її брендування. Прямі контракти з провідними зарубіжними виробниками гарантують високу якість і добротність товарів, які поставляються нами. Ми готові стати для Вас постійним постачальником товарів рекламно-сувенірного призначення, в тому числі корпоративних м'ячів.

В арсеналі нашої виробничої бази є сучасні технології, якісні матеріали та обладнання, необхідні для виконання будь-якого Вашого замовлення, незважаючи на його складність і обсяг.

Залежно від форми об'єктів під нанесення, для виконання замовлень в різних випадках застосовуються цифровий друк, лазерне гравіювання, трансфер, сублімація, тиснення, шовкотрафарет або шовкотрафарет по колу.

У нас Ви також можете замовити комплекс послуг по формуванню, оновленню або вдосконалення корпоративного стилю компанії. Ми допоможемо Вам підібрати корпоративну гаму кольорів і розробити ескізи елементів символіки корпоративної.

Як замовити оптову партію м'ячів з логотипом

Замовлення на поставку оптової партії товару можна оформити, після натискання на кнопку Купити, розміщену на картці кожного пропонованого зразка (тут же можна побачити фотографію зразка, його ціну і опис).

Всі питання, пов'язані з оформленням замовлення на брендування, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Для цього потрібно зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок, натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість нанесення буде залежати від змісту, обсягу і технічних характеристик вашого замовлення.

Телефонуйте, будь ласка - нам буде приємно поспілкуватися і встановити тісні ділові контакти з тим, хто активно сприяє залученню своїх співробітників, клієнтів і партнерів до здорового способу життя.

Ціна, грн.:
Бренд
Колір
  • білий
  • жовтий
  • зелений
  • червоний
  • помаранчевий
  • сірий
  • синій
  • чорний