Набори першої допомоги

Будь-яка поїздка може потенційно таїти в собі неприємні несподіванки. Наслідки отриманої травми або раптового захворювання будуть мінімізовані при наданні своєчасної медичної допомоги. Пропоновані нами набори для надання першої допомоги не будуть зайвими для мандрівників, які потрапили в подібного роду неприємні ситуації.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 22

Брендовані набори першої допомоги ніколи не зайві

Набори першої допомоги відносяться до життєво важливих товарів. Вони потрібні в квартирі, на дачі, в автомобілі, в туристичному поході, в офісі, в виробничих приміщеннях - потрібні повсюдно. А реальна потреба в них може виникнути буквально в будь-яку хвилину. Кажуть, що хто озброєний, той захищений. Озбройте ж всіх, кого можете, наборами першої допомоги з логотипом Вашої компанії, і це матиме ефект.

Набори першої допомоги під нанесення логотипу

У підрозділі Набори першої допомоги сайту компаніїFull Motion Ви вже, напевно, вибрали із запропонованого асортименту ті вироби, які Вам потрібні. Якщо Ви готуєте подарунки для автомобілістів, відвідайте, будь ласка, сусідній підрозділ, Світловідбиваючі товари, де можна знайти органічне доповнення до відібраних Вами наборів.

Прямі контакти з виробниками з країн Європи, а також з Китайської Народної Республіки, дозволяють нашій компанії постачати на український ринок тільки затребувану продукцію високої якості.

Оптова закупівля наборів першої допомоги з нанесеним логотипом Вашої компанії дозволить створити запас корпоративних сувенірів для Ваших покупців або для цільової аудиторії Ваших промо заходів.

Наші послуги з нанесення логотипу на сувенірну продукцію

Одним з багатьох напрямків роботи нашої рекламно-виробничої компанії є оформлення сувенірної продукції в корпоративному стилі компанії-замовника. Для цього ми маємо власну виробничу базу, оснащену необхідним високопродуктивним обладнанням, що дозволяє використовувати сучасні технології виконання робіт, в тому числі, пов'язаних з нанесенням логотипів на набори першої допомоги.

Наші високопрофесійні креативні співробітники разом з Вами адаптують логотип або інші елементи Вашої корпоративної символіки до розмірів і форм обраних Вами виробів. Матеріал і колір поверхні закуповуваних сувенірів, їх форма продиктують вибір технології нанесення, яка може бути застосована в кожному конкретному випадку.

В результаті застосування будь-якої з сучасних технологій на вироби з фотографічною точністю буде перенесено потрібне зображення, яке не буде піддаватися механічному чи іншому впливу, внаслідок чого не буде стиратися або розтріскуватися. Широка колірна гамма застосовуваних барвників та інших матеріалів забезпечить виконання нанесення в корпоративних кольорах Вашої компанії. І, що не менш суттєво, поверхня, на яку наноситься зображення, не втратить ні виду, ні якості.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних наборів першої допомоги

На сайті на кожен зразок пропонованої сувенірної продукції оформлена окрема картка, що містить фотографію і ціну товару, його опис і кнопку Купити. Після натискання цієї кнопки Ви зможете оформити замовлення на відповідний виріб за ціною, вказаною під його фотографією.

На головній сторінці сайту поміщена кнопка Зворотний дзвінок. Після натискання цієї кнопки Вам негайно зателефонують наші співробітники, з якими Ви зможете обговорити питання, пов'язані з брендуванням сувенірної продукції. Вартість брендування ми не можемо анонсувати на сайті, оскільки вона повністю залежить від параметрів і обсягу замовлення.

Для обговорення цих та інших питань Ви також можете зателефонувати самостійно по телефону %phone% або відвідати наш офіс особисто за адресою, вказаною на головній сторінці сайту.