Світловідбиваючі товари

Перед тим, як відправитися в автомобільну подорож, просто життєво необхідно придбати світловідбиваючі предмети, які в темну пору доби будуть постійно перебувати в руках або на одязі. Така, здавалося б, дрібниця неодноразово рятувала мандрівників від наїзду на них автомобіля, мотоцикла або іншого транспортного засобу, вона також може бути подарунком для автолюбителя.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 80

Для чого потрібні корпоративні світловідбиваючі товари

Світловідбиваючі предмети призначені, в першу чергу, для того, щоб зробити людину або предмет краще видимим в темну пору на вулиці або в неосвітленому приміщенні. Нанесення корпоративної символіки на ці вироби, не впливає на їх якість або надійність, але перетворює їх в ще один інструмент реклами.

Пропозиція від нашої компанії

Підрозділ сайту, в якому Ви перебуваєте, дає повне уявлення про асортимент світловідбиваючих предметів, які поставляються рекламно-виробничою компанією Фул Моушн безпосередньо від кращих китайських і європейських виробників. Ці товари - не проста забава, а вкрай необхідні речі.

Напевно, кожному водієві доводилося неодноразово потрапляти в ситуацію, коли на неосвітленій або слабо освітленій вулиці перед його автомобілем раптово з'являється пішохід або велосипедист. З'являється раптово не через свою недисциплінованість, а тому, що він-то прекрасно бачить автомобіль, і підсвідомо вважає, що водій так само добре бачить його.

Наслідки можуть бути найгірші. Особливо небезпечні такі ситуації для дітей, багато з яких повертаються зі школи в сутінках. Подивіться, будь ласка, уважно. Ви побачите серед світловідбивних предметів дитячі жилети, рюкзаки, чохли для рюкзаків, наклейки та інші вироби, що володіють підвищеними світловідражаючими якостями. Вони зроблять дитину добре видимою навіть в темний час, допоможуть запобігти біді.

Тільки один приклад, і небайдужа людина задумається про те, що світловідбиваючі жилети, інший одяг і аксесуари зі світловідбиваючими вставками дійсно потрібні і важливі.

Форма, розміри і матеріали виготовлення цих сувенірів роблять їх придатними для перетворення їх в брендовані світловідбиваючі товари. Ми готові надати Вам повний комплекс необхідних для цього послуг.

Нанесення на світловідбиваючі предмети, а також на інші сувеніри логотипу, інших зображень або написів, здійснюється компанією Full Motion на власній виробничій базі з використанням сучасного обладнання і прогресивних технологій.

З огляду на розміри, форму, а також матеріали, з яких виготовлені вироби сувенірної продукції, в різних випадках для нанесення застосовуються сублімація, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, цифровий друк. Нанесення на вироби з тканин може здійснюватися також вишивкою якісно забарвленими вовняними нитками дванадцяти кольорів.

При застосуванні будь-якої з цих технологій поверхня, на яку здійснюється нанесення, не пошкоджується. Нанесене повнокольорове зображення з фотографічною точністю повторить наданий Вами зразок; протягом дуже довгого часу не буде розтріскуватися або вицвітати.

Це досягається, крім обладнання і технологій, високою якістю використовуваних для нанесення матеріалів і їх широкою гамою кольорів.

Як закупити оптом світловідбиваючі товари з логотипом

Оформити замовлення на світловідбиваючі товари під нанесення логотипу Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок. Друк на виробах можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Ціни на них вказані під кожним з представлених зразків, вартість друку буде залежати від характеристик зображення або тексту, які підлягають нанесенню.