М'які іграшки

Красивий і кумедний плюшевий ведмедик, отриманий маленькою дівчинкою від Діда Мороза, нерідко, через роки, ставав і улюбленою іграшкою її дітей. Закупіть партію м'яких іграшок для подарунків дітям чи онукам Ваших співробітників. Ми підберемо до них стрічки, нанесемо на них логотип Вашої компанії і Ваші побажання малюкам - корпоративні подарунки до Нового року готові.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 98

М'яка іграшка може стати хорошим подарунком і для дорослих

Багато людей зберігають любов до м'яких іграшок до вельми дорослого віку. Це характерно, звичайно ж, для жінок. Якщо Ви раніше про це не замислювалися, то подивіться уважно навколо себе протягом деякого часу, і Ви побачите безліч таких сувенірів різних розмірів в автомобілях, на робочих місцях, в квартирах, на рюкзаках і сумках ... вони розташовуються, як правило, на таких місцях , де їх добре видно. Ніхто не програє, якщо це будуть м'які іграшки з логотипом Вашої компанії. А Ви від цього виграєте, безсумнівно.

Як перетворити м'яку іграшку в корпоративну

Треба визнати, що м'яка іграшка є не найкращим об'єктом під нанесення логотипу. Але в цьому підрозділі сайту компанії Full Motion є достатня кількість зразків, одягнених в футболку, жилетку, курточку. Є тваринки, які нібито спеціально виставляють напоказ невеличкі стопи своїх лапок, а є і великий плюшевий ведмедик Gunnar, який демонструє всім, хто дивиться на нього, мабуть, справжнісінькі ступні.

Ці моменти, поряд зі всілякими стрічками, ми рекомендуємо нашим клієнтам використовувати, як поверхні для нанесення. Якщо говорити про одяг на іграшках, то тут так і проситься вишивка логотипу. Високоякісні вовняні нитки дванадцяти кольорів, які використовуються при цьому, забезпечують потрібний багатобарвність одержуваного зображення.

Відвідування сусідніх підрозділів сайту (Подарунки для дітей, Подарунки для жінок) допоможе Вам, при необхідності, скомплектувати подарункові набори. Вивчайте, будь ласка, наші пропозиції і робіть Ваш вибір, а ми зробимо все від нас залежне для того, щоб Ви отримали в своє розпорядження гідні корпоративні подарунки.

Одна з переваг нашої компанії полягає в тому, що ми маємо можливість надати комплекс послуг із забезпечення оптових поставок корпоративної сувенірної продукції.

Протягом десяти з гаком років ми здійснюємо імпорт в Україну оптових партій такої продукції. Завдяки прямим контрактам з кращими закордонними виробниками, товари ми завозимо тільки якісні і добротні.

За роки роботи компанії ми створили дружний колектив фахівців, здатних допомогти нашим партнерам сформувати корпоративний стиль, розробити ескізи елементів корпоративної символіки і зробити брендування виробів, що закуповуються ними. Роботи виконуються на сучасному обладнанні нашої виробничої бази з використанням для нанесення тільки якісних матеріалів.

Нам цікаво працювати з людьми зацікавленими в кінцевому результаті. Ми вислухаємо всі Ваші побажання, вивчимо розроблені Вами ескізи, висловимо свої пропозиції і виготовимо оригінал-макети для нанесення. Технологія для нанесення буде вибиратися, виходячи з багатьох позицій, але в будь-якому випадку ми прагнемо запропонувати нашим клієнтам найкраще поєднання ціни та якості.

Як замовити оптову партію брендованих м'яких іграшок

На сайті, в картці кожного з представлених зразків сувенірної продукції, поміщена його фотографія, ціна і опис. Тут же знаходиться кнопка Купити, натиснувши яку, Ви зможете замовити поставку необхідної кількості того чи іншого виробу.

Вартість робіт з брендування може бути визначена тільки після обговорення і узгодження з нашими фахівцями технічних параметрів і обсягу замовлення. Для цього Вам потрібно зателефонувати %phone% або натиснути кнопку Зворотний дзвінок на головній сторінці сайту. Протягом короткого часу Вам передзвонить співробітник нашої компанії, який допоможе правильно оформити замовлення на брендування.

Ціна, грн.:
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • коричневий
 • червоний
 • помаранчевий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • чорний