Подарункова упаковка

Підібрані окремо ручки і олівці легко об'єднати в красиві набори, використовуючи спеціально виготовлену для цього подарункову упаковку. Сама ж упаковка, враховуючи її форму, матеріал виготовлення і колір, є потенційним носієм реклами Вашої компанії, а також виробленої Вами продукції або послуг, що Вами надаються.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 49

Подарункова упаковка з логотипом - завершальний штрих в комплектуванні подарункового набору

Подарункова упаковка для ручок і олівців може об'єднати ці канцелярське приладдя в гідний подарунковий набір, який, в залежності від його складу і вартості, буде доречним корпоративним подарунком в самих різних ситуаціях. Подарункова упаковка, закуплена під нанесення логотипу та забрендована, дасть Вам можливість самостійно створити подарункові набори з сувенірів, закуплених Вами раніше.

Брендована подарункова упаковка від Фул Моушн

Ви знаходитесь на сайті рекламно-виробничої компанії Фул Моушн. Протягом останніх десяти років ми активно працюємо на ринку сувенірної продукції України. Одними з основних напрямків нашої діяльності є імпорт товарів рекламно-сувенірного призначення, їх оптова реалізація на внутрішньому ринку, а також надання послуг, пов'язаних з брендування сувенірних виробів.

Значний досвід роботи, досконале знання ринку і його кон'юнктури, а також багаторічне ділове співробітництво безпосередньо з відомими європейськими та китайськими виробниками дозволяють нам ввозити в країну і пропонувати споживачам тільки якісні товари, які користуються високим попитом.

Наявність власної виробничої бази, укомплектованої досвідченими фахівцями і оснащеної сучасним обладнанням, гарантує якісне виконання замовлень на виконання робіт, пов'язаних з нанесенням на сувенірні вироби різних елементів корпоративної символіки, інших зображень, а також текстів. Для цього ми застосовуємо передові технології нанесення і якісні матеріали.

У цьому підрозділі сайту, як і в підрозділі Блокноти, Ви знайдете кілька варіантів відповіді на питання про те, що можна використовувати в якості промо сувенірів або корпоративних подарунків в ході майбутньої виставки або презентації.

Дивіться, вибирайте і приймайте рішення. Після цього ми зможемо приступити до узгодження питань брендування. Ми готові надати Вам комплекс послуг, починаючи з формування або доопрацювання корпоративного стилю Вашої компанії і завершуючи нанесенням на сувеніри і подарункову упаковку логотипу чи інших зображень.

Наші фахівці врахують всі Ваші вимоги і побажання, розроблять ескізи і оригінал-макети зображень, що підлягають нанесенню, адаптують їх до розмірів, форм і матеріалів виготовлення товарів, що підлягають брендуванню. Вам будуть запропоновані технології нанесення, які будуть найбільш привабливі як в естетичному і в економічному сенсах.

При необхідності ми можемо виготовити для Вас фірмові бланки та конверти, візитні картки та іншу корпоративну друковану продукцію.

Як замовити оптову партію корпоративної подарункової упаковки

Наш сайт надає можливість не тільки вивчити асортимент пропонованої сувенірної продукції та ціни на товари - клікнувши на кнопці Купити, Ви зможете оформити замовлення на оптову партію обраної Вами продукції.

Зателефонувавши за номером %phone% або замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, Ви отримаєте можливість обговорити і узгодити всі питання, пов'язані з брендування замовленого Вами товару. Вартість виконання замовлення буде залежати від характеристик зображень, які підлягають нанесенню на сувенірну продукцію, і від обсягу замовлення.

Ми завжди відкриті для спілкування та співпраці. Ваше замовлення буде виконано якісно і в строк, незважаючи на будь-який його обсяг або ступінь складності.

Ціна, грн.:
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • коричневий
 • червоний
 • помаранчевий
 • прозорий
 • сірий
 • синій
 • чорний