Годинники наручні

Наручний годинник, наряду з взуттям і поясом, у багатьох випадках є безпомилковим індикатором статусу чоловіка. Від правильного вибору годинника можуть значною мірою залежати успіх і результат ділової зустрічі, переговорів. Широкий вибір годинників, включаючи сучасні, класичні, спортивні та стильні. Кожен наш годинник пропонується з ремінцем із високоякісних матеріалів.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 128

Брендований наручний годинник

Статусний подарунок, яким наручний годинник, безсумнівно, є, вимагає вдумливого підходу при його виборі, і творчого підходу при оформленні. Якщо цей важливий діловий аксесуар буде прикрашений логотипом, то від цього виграють і годинник, і його власник, і той, хто цей годинник подарував.

Наручні годинники під нанесення логотипу

Ви знаходитесь на сайті рекламно-виробничої компанії Фул Моушн, в підрозділі Годинники наручні. Протягом більше десяти років ми активно і успішно працюємо на ринку сувенірної продукції, поставляючи в Україну, безпосередньо від зарубіжних виробників, продукцію рекламно-сувенірного призначення, здійснюючи її оптові продажі всередині країни і надаючи комплекс послуг, пов'язаних з оформленням в корпоративному стилі наших замовників виробів, які поставляються нами.

Ви бачите перед собою наші пропозиції. Вибір не дуже великий, але ми пропонуємо вам якісні і добротні вироби, гідні того, щоб стати Вашими корпоративними подарунками.

У сусідніх підрозділах та розділах сайту пропонується великий вибір інших товарів, безсумнівно корисних і потрібних Вашій цільовій аудиторії. Всі ці вироби придатні під нанесення логотипу. Всі вони можуть гідно доповнити корпоративні наручні годинники в Ваших подарункових наборах для тих, кому Ви підбираєте подарунки. У цьому легко переконатися, перейшовши по сайту, скажімо, в підрозділ Портмоне.

Нанесення логотипу на наручні годинники

Нанесення на наручні годинники, а також на інші сувеніри, Вашого логотипу, інших зображень або написів, здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі з використанням сучасного обладнання і з застосуванням прогресивних технологій.

З огляду на розміри, форму, а також матеріали, з яких виготовлені наручні годинники і інша сувенірна продукція, представлені в рекомендованих нами розділах і підрозділах сайту, ми можемо в різних випадках застосувати для нанесення сублімацію, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, цифровий друк.

При застосуванні будь-якої з цих технологій поверхня, на яку здійснюється нанесення, не пошкоджується і повністю зберігає всі свої якості. Нанесене повнокольорове зображення в точності, до найдрібніших подробиць, повторить наданий Вами зразок, протягом дуже довгого часу не буде розтріскуватися або вицвітати.

Це досягається, крім обладнання і технологій, високою якістю використовуваних для нанесення матеріалів і їх широкою гамою кольорів.

Як закупити оптом наручні годинники з логотипом

На сайті, під фотографіями пропонованих виробів, вказана їх ціна і стислий опис. Натиснувши кнопку купити в картці товару, ви можете оформити замовлення на його оптову поставку.

Замовивши головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника або зателефонувавши самостійно по телефону %phone%, Ви зможете обговорити з високопрофесійними фахівцями все, що стосується оформлення замовленої сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії. Вартість виконання робіт може бути визначена тільки після узгодження технічних параметрів і обсягу замовлення.

Ми завжди готові вислухати Ваші вимоги і побажання щодо замовлення. Ваше замовлення буде виконано в повному обсязі, якісно і в обумовлені терміни.

Ціна, грн.:
Колір
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • коричневий
 • червоний
 • помаранчевий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • фіолетовий
 • чорний