Ручки на стіл

Відвідувач Вашого офісу, складу або магазину, як правило, якимось чином оформляє покупку або зроблене замовлення. Зробіть йому при цьому зручність, помістіть на столі ручку, за допомогою якої він зможе заповнити документ або поставити підпис. Якщо на таку ручку буде нанесений логотип Вашої компанії, це допоможе клієнтові надовше запам'ятати Вас.
Відобрежено на сторінці 15 позицій з 15

Корпоративні ручки на стіл вписуються навіть у мінімальний бюджет, не втрачаючи ефективності в рекламі

Широка сфера використання плюс різноманітність, невисока вартість і наочність реклами роблять ручки на стіл високо затребуваною продукцією в рекламно-сувенірному сегменті. Така ручка коштує не дорого, але вона доречна в якості корпоративного сувеніра на виставці або презентації. Вона незамінна в забезпеченні роботи офісу. Це річ, якою будуть постійно використовуватися, яка буде постійно нести на собі Вашу рекламу.

Ми-Ваш корпоративний помічник

Ви знаходитесь на сайті компанії Фул Моушн, яка протягом останніх десяти років здійснює оптові поставки в Україну сувенірної продукції безпосередньо від її європейських та китайських виробників, розробляє і виробляє рекламну продукцію.

У цьому підрозділі представлені різні моделі ручок на стіл, які поставляються нами. Тут Ви зможете вибрати із запропонованого асортименту найбільш підходящі ручки на стіл під нанесення логотипу компанії. Тут представлені недорогі за вартістю, але якісні і високо затребувані вироби.

Перейшовши по сайту в підрозділ Тримачі для нотаток, Ви отримаєте можливість підібрати, на додаток до ручки на стіл, дуже потрібний, оригінально виконаний офісний аксесуар, який органічно з нею поєднується.

Оптова закупівля ручок економічно вигідна. Одноразове фінансове вкладення в їх закупівлю і брендування дозволяє проводити тривалу рекламну кампанію, даруючи ці затребувані сувеніри в ході будь-яких заходів або в інших відповідних випадках.

Нанесення на сувенірну продукцію логотипів, інших елементів корпоративної символіки або текстів здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі, що має в своєму арсеналі необхідне обладнання, сучасні технології та якісні матеріали.

Залежно від форми об'єктів під нанесення і матеріалів, з яких вони виготовлені, для виконання замовлень в різних випадках застосовуються сублімація, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу, цифровий друк.

При застосуванні цих технологій досягається повне збереження всіх якостей об'єкта нанесення, фотографічна точність повноколірного перенесення зображення, висока стійкість і довговічність нанесення.

Ми також надаємо комплексні послуги з формування або вдосконалення корпоративного стилю компаній, по розробці логотипів та інших елементів корпоративної символіки, з виробництва корпоративної продукції.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних ручок на стіл

На сайті на кожен зразок пропонованої сувенірної продукції оформлена окрема картка, що містить фотографію і ціну товару, його опис і кнопку Купити. Після натискання цієї кнопки Ви зможете оформити замовлення на відповідний виріб за ціною, вказаною під його фотографією.

На головній сторінці сайту поміщена кнопка Зворотний дзвінок. Після натискання цієї кнопки Вам негайно зателефонують наші співробітники, з якими Ви зможете обговорити питання, пов'язані з брендуванням сувенірної продукції. Вартість брендування ми не можемо анонсувати на сайті, оскільки вона повністю залежить від параметрів і обсягу замовлення.

Для обговорення цих та інших питань Ви також можете зателефонувати самостійно по телефону %phone% або відвідати наш офіс особисто за адресою, вказаною на головній сторінці сайту.

 

Ціна, грн.:
Колір
  • білий
  • жовтий
  • зелений
  • червоний
  • рожевий
  • сірий
  • синій
  • чорний