Сервіровка

Сервіровка столу може підкреслити вишуканість поданих страв, але може і звести нанівець зусилля з їхнього приготування. Сервіровка вимагає не тільки вміння, але й належних нагоді столових приборів, посуду, різного роду тримачів, підставок і т.д. Всі ці атрибути, зібрані в стильний набір і належним чином оформлені, принесуть радість будь-кому, хто отримає такий подарунок.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 100

Набори предметів для сервіровки з логотипом допоможуть приготувати частування і накрити стіл

Вони ж будуть нести на собі інформацію про Вашу компанію і доводити її до цільової аудиторії в той час, коли ця аудиторія розслаблена, блаженно вкушає делікатеси, запиваючи їх вишуканими напоями. У такій ситуації будь-яка інформація, що не таїть в собі негативу, може і буде сприйматися виключно в радість, і запам'ятається вона тільки як радісна.

Корпоративне оформлення наборів для сервіровки та іншої сувенірної продукції

Сайт компанії Full Motion (Фул Моушн), на якому Ви перебуваєте, пропонує на Ваш вибір великий асортимент виробів рекламно-сувенірної продукції. Тут можна знайти рішення багатьох проблем, що виникають при підготовці та проведенні корпоративних заходів, напередодні свят та ювілеїв, перед важливими зустрічами, переговорами - тобто, в ситуаціях, пов'язаних з даруванням подарунків або промо сувенірів.

У дев'яти розділах і більш, ніж тридцяти підрозділах сайту зібрані товари тільки високої якості, що поставляються нами безпосередньо від виробників з європейських країн і Китаю. Всі вироби мають, в першу чергу, рекламно-сувенірна призначення, тому можливість їх брендування не викликає сумніву.

У цьому підрозділі сайту представлені окремі вироби та набори, призначені для полегшення сервірування столу як в офісі, так і вдома. Відвідавши підрозділ Аксесуари для напоїв, Ви отримаєте можливість зробити сервіровку столу більш завершеною.

Скориставшись повним комплексом наших послуг, Ви отримаєте не тільки партію тих чи інших виробів. Ви отримаєте корпоративні предмети сервіровки і безліч інших брендованих виробів, здатних допомагати Вашому просуванню круглий рік, і в будні, і в свята.

У розпорядженні співробітників нашої виробничої бази є все необхідне для оформлення сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії. Фактура матеріалів, з яких виготовлені пропоновані на сайті вироби, надає широкий вибір технологій нанесення і обладнання, на якому нанесення буде виконуватися. Є технології, що дозволяють накладати еластичний шар зображення, який не тріскається і не розпадається на таких нерівностях, як шви, стики, кишені, застібки, що актуально для аксесуарів та одягу.

Особливо хотілося б відзначити вишивку, яка застосовується для нанесення зображень на вироби з тканин. Дванадцять кольорів якісних вовняних ниток, використовуваних для вишивки, дозволяють домогтися такого ж повнокольорового і детального зображення, як і при застосуванні, скажімо, трансферу, шовкотрафарету або цифрового друку.

Наші фахівці підкажуть Вам найбільш економічно вигідний варіант, а якість виконання замовлення і довговічність нанесеного зображення гарантується в будь-якому випадку.

Як оформити замовлення на оптову поставку брендованих предметів і наборів для сервірування

Замовлення на оптову поставку предметів і наборів для сервірування, а також іншої сувенірної продукції під нанесення логотипу, можна оформити прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити на картці обраного Вами виробу (вартість товару вказана під фотографією зразка).

Всі питання, пов'язані з брендування замовленої Вами продукції, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Зателефонувавши за номером %phone% або замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок, Ви зможете обговорити з відповідними фахівцями компанії технічні параметри і обсяг замовлення, після чого Вам буде повідомлена вартість виконання робіт.