Сумки для ноутбука

Переваги ноутбука перед стаціонарним комп'ютером безсумнівні. Ваш співробітник, який відправляється на важливу нараду або зустріч, повинен мати можливість взяти з собою ноутбук із зарядним пристроєм, а також всі необхідні документи. І в цьому йому допоможе подарована Вами зручна і практична сумка для ноутбука з нанесеним на неї логотипом Вашої компанії.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 190

Корпоративна сумка для ноутбука перетворюється в міні офіс Вашого співробітника

Повномасштабне впровадження ноутбуків в роботу офісних співробітників і можливості інтернету значно знижують прив’язаність багатьох категорій канцелярських працівників до свого робочого місця. Якщо нові можливості не вступають в конфлікт з інтересами Вашої фірми, забезпечте підлеглих, які використовують в роботі ноутбук, спеціальними сумками, укомплектованими всім тим, що може знадобитися, скажімо, менеджеру відділу продажів для роботи на виїзді. Оперативність та ефективність його роботи підвищиться дуже швидко.

Сумки для ноутбука під нанесення логотипу? У нас їх великий вибір

Сумка для ноутбука з логотипом Вашої компанії протягом короткого часу стане вмістилищем безлічі інструментів реклами. Запитайте, яким чином? Гранично простим.

Для роботи на виїзді може знадобитися весь набір офісних і канцелярських приладь, які зазвичай використовуються в стаціонарних умови. Ваші «виїзні» співробітники будуть зустрічатися, вести переговори, щось обговорювати з партнерами, потенційними замовниками та покупцями, масою інших людей. В цей час їх поглядам неодмінно з'являться брендовані флешки, ручки, блокноти, маркери ...

Подивіться, будь ласка, уважно порівняйте наші пропозиції і виберіть серед усього пропонованого те, що вам більше підходить. На сайті, до речі, можна вибрати не тільки «вмістилище», а й його наповнення також. У розділі Офіс і бізнес пропозиція таких товарів не обмежена ні призначенням, ні кольорами, ні матеріалами, ні цінами.

Нашими зусиллями ваш Вибір прикраситься гідним корпоративним оформленням.

Як здійснюється брендування

Ми надаємо послуги не тільки в оптових поставках сувенірної продукції, але також і в її корпоративному оформленні. Наші дизайнери, за Вашої участі, виготовлять якісний оригінал-макет зображення, що підлягає перенесенню на вироби, а також адаптують його до якості, форми і розміру поверхні, на яку буде здійснюватися нанесення. З урахуванням цього Вам будуть запропоновані найбільш економічно вигідні варіанти виконання Вашого замовлення.

Роботи з нанесення будуть виконуватися на нашій виробничій базі, оснащеній сучасним обладнанням і укомплектованій висококваліфікованими фахівцями, які застосовують у роботі новітні технології друку та інших способів нанесення зображень на вироби сувенірної продукції.

Колірна гамма і висока якість використовуваних при цьому матеріалів гарантують повноколірний і фотографічно точний перенос оригінал-макету на виріб. При цьому поверхня виробу не піддається будь-яким змінам, а зображення виходить настільки зносостійким, що воно протягом тривалого часу не буде вицвітати або розтріскуватися.

Для нанесення зображень на тканинні вироби може, крім інших технологій, застосовуватися вишивка якісними вовняними нитками, якісно забарвленими в дванадцять кольорів.

Як замовити брендовані сумки для ноутбука оптом

Підбір товарів і оформлення замовлення на їх оптову поставку здійснюється через картку зразка, який зацікавив Вас після натискання кнопки Купити. Фотографія зразка, його вартість і опис поміщені тут же, на картці.

Для оформлення замовлення на брендування сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії необхідно зв'язатися з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість виконання робіт з нанесення на сувенірну продукцію корпоративної символіки і інших зображень буде визначена після узгодження всіх параметрів замовлення.