Сумки дорожні

Велике різноманіття і великий вибір дорожніх сумок. Важливість дорожньої сумки особливо значна для тих, хто багато і часто їздить. Дорожня сумка повинна бути легкою, міцною, місткою з багатьма відділеннями і кишенями, зі зручними і надійними застібками, не великою по ширині, має переноситися не тільки в руці, але і на плечі.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 100

Корпоративні дорожні сумки. Реклама в дорозі

Дорожня сумка призначена для того, щоб бути в дорозі разом зі своїм власником. Логотип компанії або інші елементи корпоративної символіки, майстерно нанесені на дорожню сумку, будуть переміщатися разом із самою сумкою і весь цей час будуть доставляти інформацію про Бас в ближні та дальні країни.

Різноманіття і затребуваність дорожніх сумок під нанесення логотипу

Дорожня сумка не тільки допомагає Вам перенести свої речі з пункту а в пункт б, ще вона повинна відрізнятися гарною якістю і розумною ціною, щоб максимально задовольнити Ваші потреби.

У цьому підрозділі нашого сайту Ви знайдете сумки класичні, на коліщатках, суто жіночі, а також набори сумок. Всі вони прекрасної якості, виготовлені з використанням кращих матеріалів і фурнітури. Така річ стане відмінним подарунком, логотип на ній буде виглядати гармонійно і надійно триматися.

Представлений широкий асортимент моделей доповнюється їх кольоровою гамою, яка дозволить підібрати вироби в точній відповідності з корпоративними кольорами. Серед великого вибору в наявності ущільнені сумки, з більш міцними стінками, для безпечного перевезення важливого вантажу. Незалежно від вибору матеріалу і дизайну сумки використання фірмового стилю на ній стане ефективною рекламою, а головне не нав'язливою, яка не набридає і не відволікає від повсякденної роботи. Використання такого виду рекламної продукції не викликає перенасичення у людей, на відміну від інших інструментів просування, надлишок яких можна зустріти на вулицях.

Якщо ви перейдете по сайту в підрозділ Валізи і сумки на колесах, можливості вибору для Вас розширяться.

Брендування сувенірної продукції

Наша компанія надає комплекс послуг з брендування сувенірної продукції «під ключ». Ми можемо почати співпрацю з формування Вашого фірмового стилю і завершити передачею Вам готової партії брендованих товарів.

Ми маємо всі умови для виконання замовлення будь-якого обсягу і будь-якого ступеня складності. У нас стабільний склад висококваліфікованих і досвідчених співробітників усіх спеціальностей, зайнятих у виконанні робіт з брендування.

Устаткування нашої власної виробничої бази регулярно оновлюється і таким чином підтримується на сучасному технічному рівні, що дозволяє застосовувати в роботі найбільш прогресивні технології нанесення. Барвники та інші матеріали для нанесення ми використовуємо тільки високої якості.

Сума всіх цих складових втілюється в високій якості і довговічності зображень, що наносяться на поверхні всіх виробів, представлених на нашому сайті.

Як замовити дорожні сумки з логотипом оптом

Замовлення на поставку оптової партії товару можна оформити, натиснувши кнопку Купити, розміщену на картці кожного пропонованого зразка (тут же можна побачити фотографію зразка, його ціну і опис).

Всі питання, пов'язані з оформленням замовлення на брендування, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Для цього потрібно зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок, натиснувши відповідну кнопку.

Вартість нанесення буде залежати від змісту, обсягу і технічних параметрів вашого замовлення.