Дзеркальця

Для салонів краси, для клінік з естетичної медицини, для косметичного бренду, для фармацевтичних компаній, для аптек, для фешн брендів та брендів одягу - дуже великий перелік напрямків бізнесу, для яких дзеркальце з брендуванням в якості подарунка - це чудовий спосіб просування бренду. Звертайтеся до нас за якісною персоналізацією!
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 61

Дзеркальце з логотипом. Краса і просування

Хто на світі всіх миліше? Відповідь на це питання знає тільки «світло моє - дзеркальце». Сумніватися в цьому немає підстав. Кожна жінка багаторазово протягом дня контролює, чи все на її обличчі в порядку, для чого зазирає в дзеркало або дзеркальце. Це необхідно, і дзеркальця для цього потрібні різні за розміром, за формою і за призначенням. Скільки разів дзеркальце з'являється в руках жінки, стільки разів на нього мимоволі звертають увагу ті, хто знаходиться поруч, причому, звертають увагу всі - і чоловіки і жінки. Гріх не скористатися таким носієм реклами для Вашого просування.

Брендовані дзеркальця від компанії Фул Моушн

Раз Ви зайшли в цей розділ нашого сайту, отже, вибираєте сувеніри для жінок. Ви переглянули асортимент пропонованих нами дзеркалець, і дійшли до цього тексту. Впевнені, що Вам сподобалося багато чого з представленого тут.

Ціни на пропоновані вироби роблять їх ідеально відповідними для використання в якості промо сувенірів, а закупівля їх партії не стане обтяжливою для бюджету будь-якої промо акції.

Перейшовши по сайту в сусідній підрозділ, Манікюрні набори, ви знайдете, скажімо, елегантний манікюрний набір Аmelie, який складе практичний і затребуваний подарунковий набір разом з дзеркальцем, скажімо, Diva.

Наша рекламно-виробнича компанія працює на українському ринку сувенірної продукції вже більше десяти років. Накопичений за цей час досвід, досконале знання та чітке розуміння кон'юнктури ринку, а також багаторічне ділове співробітництво безпосередньо з відомими європейськими та китайськими виробниками сувенірної продукції, дають нам можливість поставляти в Україну тільки якісні, добротні товари, які користуються високим попитом.

Комплекс наших послуг включає не тільки оптові поставки сувенірної продукції, а й виконання замовлень, пов'язаних з її брендування. Ми можемо оперативно і якісно виконати будь-яке замовлення, незалежно від його складності або об'єму. До нашої роботи доречно застосувати визначення «під ключ».

У нас є необхідні фахівці, а також технічні та технологічні можливості для того, щоб допомогти Вам розробити або вдосконалити корпоративний стиль Вашої компанії, розробити ескізи елементів корпоративної символіки і адаптувати їх до розмірів, форм і матеріалів поверхні виробів рекламно-сувенірного призначення, що підлягають брендуванню.

Устаткування нашої власної виробничої бази дозволяє проводити нанесення логотипу, інших зображень або текстів, не тільки, скажімо, на дзеркальця, а й на будь-який інший предмет, представлений на нашому сайті. Використовувані при цьому сучасні технології та якісні матеріали, за допомогою яких здійснюється нанесення, дозволяють досягти детального перенесення на сувеніри зображень і текстів з повним збереженням гами їх кольорів. Поверхня, на яку проводиться нанесення, зберігає первозданну якість, а одержувані зображення будуть служити довго.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних дзеркалець

На сайті можна вибрати із запропонованого асортименту вироби, що сподобалися Вам. Натиснувши кнопку Купити в картці виробу, можна оформити заявку на його поставку. Замовивши зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном +38 (044) 334 78 77, Ви зможете обговорити з високопрофесійними фахівцями всі виниклі у Вас питання, пов'язані з оптовими поставками сувенірної продукції, а також з її брендуванням.

Дзеркальце косметичне, дзеркальце для макіяжу; дзеркальце кругле, квадратне або прямокутне, в футлярі або без футляра, в ручці гребінця або в витонченому алюмінієвому корпусі. Будь-яке подароване Вашою компанією дзеркальце, але обов'язково в гамі корпоративних кольорів Вашої компанії, неодмінно з Вашим логотипом - носій Вашої реклами, який допомагає жінці стати ще більш чарівною.

Вартість нанесення буде залежати від змісту і технічних параметрів Вашого замовлення, а ціна самого товару вказана на сайті під фотографією кожного із запропонованих зразків.