Затискачі для грошей

Грошові купюри, приготовані для використання в подорожі або для здійснення платежів у повсякденні, можна, звичайно ж, перетягнути простою резинкою або стрічкою. Але, безумовно, пропоновані тут затискачі для грошей більш доречні в тих випадках, коли увага звертається не тільки на суму, коли є необхідність підкреслити статус власника грошей.
Відобрежено на сторінці 4 позицій з 4

Затискач для грошей з логотипом - невигадливий, але ефективний аксесуар

Затискачі для грошей з логотипом Вашої компанії, подаровані її співробітникам, партнерам, клієнтам, гостям проведених вами корпоративних заходів будуть активно працювати на благо компанії як у подорожах, в період масових відпусток, так і в повсякденні. Кожен день вони будуть виступати в ролі ефективних рекламних інструментів, несучи на собі Вашу корпоративну символіку.

Корпоративне оформлення затискачів для грошей та іншої сувенірної продукції

Сайт компанії Full Motion (Фул Моушн), на якому Ви перебуваєте, пропонує на Ваш вибір не тільки аксесуари для подорожей, зокрема, затискачі для грошей, гаманці, портмоне, а й великий асортимент інших виробів. Тут можна знайти вирішення багатьох проблем, що виникають при підготовці та проведенні корпоративних заходів, напередодні свят та ювілеїв, перед важливими зустрічами, переговорами - тобто, в ситуаціях, пов'язаних з даруванням подарунків або промо сувенірів.

У дев'яти розділах і більш, ніж тридцяти підрозділах сайту зібрані товари тільки високої якості, що поставляються нами безпосередньо від виробників з європейських країн і Китаю. Всі вироби мають, в першу чергу, рекламно-сувенірна призначення, тому можливість їх брендування не викликає сумніву.

Скориставшись повним комплексом наших послуг, Ви отримаєте не тільки партію тих чи інших виробів. Ви отримаєте корпоративні затискачі для грошей, гаманці, кардхолдери і безліч інших брендованих виробів, здатних допомагати Вашому просуванню круглий рік, і в будні, і в свята.

У розпорядженні співробітників нашої виробничої бази є все необхідне для оформлення сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії. Фактура матеріалів, з яких виготовлені пропоновані на сайті вироби, надає широкий вибір технологій нанесення і обладнання, на якому нанесення буде виконуватися. Є технології, що дозволяють накладати еластичний шар зображення, який не тріскається і не розпадається на таких нерівностях, як шви, стики, кишені, застібки, що актуально для аксесуарів та одягу.

Особливо хотілося б відзначити вишивку, яка застосовується для нанесення зображень на вироби з тканин. Дванадцять кольорів якісних вовняних ниток, використовуваних для вишивки, дозволяють досягти такого ж повнокольорового і детального зображення, як і при застосуванні, скажімо, трансферу, шовкотрафарету або цифрового друку.

Наші фахівці підкажуть Вам найбільш економічно вигідний варіант, а якість виконання замовлення і довговічність нанесеного зображення гарантується в будь-якому випадку.

Як оформити замовлення на поставку брендованих затискачів для грошей оптом

Замовлення на оптову поставку затискачів для грошей, а також іншої сувенірної продукції під нанесення логотипу, можна оформити прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити на картці обраного Вами виробу (вартість товару вказана під фотографією зразка)

Всі питання, пов'язані з брендування замовленої Вами продукції, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Зателефонувавши за номером %phone% або замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок, Ви зможете обговорити з відповідними фахівцями компанії технічні параметри і обсяг замовлення, після чого Вам буде повідомлена вартість виконання робіт.