Винні набори

Гідним корпоративним подарунком може стати вишуканий набір для вина. Різноманіття пропонованих наборів задовольнить найвимогливіший запит покупця: аератори, автоматичні штопори, набори для вина з двох-п'яти предметів в компактному футлярі або закріплених на кришці коробки для вина, набори для сиру і вина ... Такий подарунок доречний як для співробітника компанії або учасника корпоративного заходу, так і для особливо важливого гостя або партнера. Вам залишається зробити вибір, а ми оформимо його.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 91

Брендовані винні набори - для подарунка і для себе

Винні набори не належать до тих речей, якими користуються між справою, в повсякденній суєті. Винний набір використовують в обстановці, що спонукає до неквапливої ​​довірчої бесіди, коли нікуди поспішати, коли можна насолодитися спочатку передчуттям, а потім вже смаком витриманого доброго вина. У такі хвилини все сприймається по-особливому і запам'ятовується надовго. Винний набір з логотипом Вашої компанії не залишиться непоміченим в такій ситуації ні у Вас в офісі, ні в офісі Вашого партнера.

Ми пропонуємо покупцям тільки якісну продукцію

Винні набори, що поставляються нашою компанією на ринок України на підставі прямих контрактів з кращими європейськими та китайськими виробниками, завжди відповідали найвищим вимогам наших клієнтів. Постійні покупці, як правило, закуповують винні набори під нанесення логотипу оптом.

Це різні за вартістю і оформленням набори в якісних футлярах, що включають від двох до дев'яти предметів, а також набори для сиру і вина, коробки для вина із закріпленим на кришці набором, автоматичні штопори, аератори та інші предмети, покликані прикрасити сервіровку легкого фуршету або святкового застілля.

Ви знаходитесь на сайті компанії Full Motion (Фул Моушн), в підрозділі Винні набори розділу Барне та винне приладдя, де Вам надається можливість вибрати гідні подарунки для Ваших партнерів, хороших друзів, постійних покупців або співробітників.

Якщо Ви перейдете до підрозділу Відерця для охолодження напоїв цього ж розділу сайту, то отримаєте можливість вибрати сувенір, який зробить ваш подарунок ще більш практичним.

Поверхні футлярів для винних наборів, коробок для вина, відерець та інших ємностей для охолодження вина дозволяють використовувати різні технології для перетворення їх в гідні корпоративні подарунки.

Технології брендування сувенірної продукції

Ми готові надати Вам комплекс послуг, пов'язаних з брендування винних наборів та інших предметів сувенірної продукції. Наші фахівці при необхідності допоможуть Вам в розробці ескізів та оригінал-макетів зображень, які підлягають нанесенню, а також у виборі технології нанесення.

Сучасне обладнання нашої виробничої бази дозволяє наносити на обрані Вами предмети різні зображення і тексти  із застосуванням таких технологій, як шовкотрафарет або шовкотрафарет по колу, лазерне гравіювання, сублімація, трансфер, цифровий друк.

Технічні і технологічні можливості в поєднанні з високою якістю барвників та інших матеріалів, які використовуються при нанесенні, дозволяють досягти високої якості виконання роботи: детальна повнокольорова передача ескізу або оригінал-макету, стійкість нанесеного зображення до механічного, температурного або іншому впливу, відсутність пошкодження або змін якості поверхні, на яку проводиться нанесення.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних винних наборів

На сайті розміщені картки всіх зразків сувенірної продукції, що поставляється нами. Картки містять опис і ціну того чи іншого виробу. На кожній картці міститься також кнопка Купити. Натиснувши цю кнопку, Ви зможете оформити замовлення на поставку товару.

Вартість робіт з нанесення зображення або тексту буде визначатися, виходячи з параметрів ескізу або оригінал-макету. Для оформлення замовлення на брендування необхідно обговорити його деталі з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або замовивши зворотний дзвінок на головній сторінці сайту. За додатковою домовленістю можлива також особиста зустріч з відповідними фахівцями нашої компанії.