Сорочки

Вибір сорочки - заняття дуже не просте. Фасон, форма коміра, колір, якість і оздоблення тканини, використана фурнітура - все вкрай важливо. Сорочка, поряд з краваткою, може візуально змінити стиль одягу чоловіка. Ну а жіноча сорочка - це особлива сфера. Жіноча сорочка може щось відкрити, наскільки це потрібно, щось прикрити, ну і, звичайно ж, підкреслити красу і неповторність.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 71

Роль брендованої сорочки в діловому стилі одягу

Сорочка є обов'язковим елементом ділового стилю одягу для чоловіків. Для жінок допускаються відступи від цього правила. В офісах солідних компаній можна побачити співробітника-чоловіка без піджака, але при цьому категорично не допускається, за винятком п'ятниці, сорочка з коротким рукавом. Сувора сорочка з логотипом компанії є найважливішим елементом корпоративного стилю одягу.

У нас великий вибір сорочок

Проте, корпоративний стиль не виключає повністю сорочку з коротким рукавом, особливо для жінок. Є безліч спеціальностей, для яких такий предмет входить в комплекти одягу, які спеціально розробляються, максимально пристосовані до певних умов роботи, але при цьому не втрачають строгості і привабливості, наприклад, костюм стюардеси.

При підборі сорочок враховується буквально все - фасон, колір, якість тканини, наявність якихось спеціальних елементів оздоблення, фурнітура. Все це враховується і нами. У цьому неважко переконатися, вивчаючи зразки, пропоновані в цьому підрозділі нашого сайту.

У підрозділі Пояси можна знайти те, що підкреслить шарм, скажімо, співробітниці за стійкою реєстрації пасажирів. В інших розділах і підрозділах також представлена велика кількість супутніх товарів, які допомагають нашим покупцям підтримувати високий рівень корпоративного одягу співробітників їх компаній.

Брендування сувенірної продукції

Ми надаємо також і комплекс послуг, пов'язаних з оформленням сувенірної продукції в корпоративному стилі компаній наших покупців. Висококваліфікований досвідчений персонал нашої виробничої бази готовий надати допомогу у формуванні або доопрацювання корпоративного стилю Вашої компанії.

Елементи Вашої корпоративної символіки, інші зображення або написи будуть адаптовані до об'єктів нанесення з урахуванням фактури, розміру і форми поверхонь, на які буде здійснюватися нанесення. Будуть розроблені ескізи або оригінал-макети зображень.

Все це визначить вибір технології та обладнання, які будуть застосовуватися при виконанні Вашого замовлення. Вам буде запропонований найбільш економічно вигідний варіант технологій і обладнання.

Будь-яка із застосовуваних нами технологій, перш за все, забезпечує повне збереження вигляду і якості поверхні, на яку здійснюється нанесення.

Висока якість обладнання і фарбувальних матеріалів, використовуваних в роботі, дозволяють досягти точного і детального перенесення зображення зі збереженням його колірної гами. Відбиток виходить стійким, буде служити довгий час, не вицвітаючи і не розтріскуючись.

Але, поза всяким сумнівом, при брендування сорочок найбільший ефект досягається вишивкою логотипу.

Як замовити поставку оптової партії корпоративних сорочок

На сайті, в картці кожного зразка товару, поряд з його фотографією, ціною і описом, поміщена кнопка Купити. Натиснувши цю кнопку, Ви зможете замовити необхідну кількість виробів даного зразка, зокрема, сорочок під нанесення логотипу.

Для обговорення всіх питань, пов'язаних з виконанням робіт з брендування, і для оформлення замовлення Вам необхідно зателефонувати %phone% (або замовити на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника). Після обговорення та узгодження технічних параметрів і обсягу замовлення Вам буде повідомлена вартість його виконання.