Кепки і козирки

Логотип Вашої компанії, нанесений на оригінальну, яскраву бейсболку, що надовго запам’ятовується, відразу ж кинеться в очі. І чим більше людей буде одягнено в такі бейсболки, тим більше буде віддача від незначних витрат на закупівлю і брендування бейсболок і кепок, які носяться практично круглий рік, коли треба захиститися від холоду або від яскравого сонця.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 167

Брендовані кепки і козирки - Ваша теплотривка реклама

У спекотну сонячну погоду голова і очі вимагають надійного захисту. І не важливо, відпочиває людина в цей час або працює. І на пляжі, і на будівництві повсюдно видно кепки або козирки, які рятують людей від дискомфорту. У Вас є всі можливості для того, щоб так само повсюдно було видно і Вашу рекламу. Це ефективно і не дорого.

Кепки і козирки під нанесення логотипу

Про затребуваності кепок довго говорити не доводиться. Велика кількість людей носить їх, практично, круглий рік, тому що промисловість виробляє їх під різні функціональні і кліматичні потреби. Правда, часом наступають-таки холоди, що змушують змінити кепку на шапку.

Кепка стає дуже актуальною. Вона однаково доречна і для дітей, і для людей середнього віку, і для пенсіонерів. Кепку можна надіти на прогулянку, на пробіжку, під час роботи на вулиці, при пересуваннях по місту - практично, в будь-якій ситуації.

У підрозділі Кепки і козирки сайту компанії Full Motion Ви вже, напевно, вибрали із запропонованого асортименту ті вироби, які Вам потрібні. У сусідньому підрозділі, Шапки, можна знайти те, що повинно прийти на зміну кепці, коли цього вимагатиме погода.

Прямі контакти з виробниками з країн Європи, а також з Китайської Народної Республіки, дозволяють нашій компанії постачати на український ринок продукцію тільки високої якості.

Оптова закупівля кепок і козирків, з нанесеним логотипом Вашої компанії, дозволить створити запас промо сувенірів для Ваших покупців або для цільової аудиторії Ваших промо заходів. Якщо ж специфіка роботи Ваших співробітників пов'язана з виконанням робіт на вулиці, кепки і козирки з логотипом стануть ще однією з складових Вашої реклами.

Наші послуги з нанесення логотипу на сувенірну продукцію

Одним з багатьох напрямків роботи нашої рекламно-виробничої компанії є оформлення сувенірної продукції в корпоративному стилі компанії-замовника. Для цього ми маємо власну виробничу базу, оснащену необхідним високопродуктивним обладнанням, що дозволяє використовувати сучасні технології виконання робіт, в тому числі, пов'язаних з нанесенням логотипів на кепки і козирки.

Наші високопрофесійні креативні співробітники разом з Вами адаптують логотип або інші елементи Вашої корпоративної символіки до розмірів і форм обраних Вами виробів. Матеріал і колір поверхні кепок і козирків, їх форма продиктують вибір технології нанесення, яка може бути застосована в кожному конкретному випадку. Зокрема, можливий варіант вишивки логотипу на тканинних кепках.

В результаті застосування будь-якої з сучасних технологій на вироби з фотографічною точністю буде перенесено потрібне зображення, яке не буде піддано механічному чи іншому впливу, внаслідок чого не буде стиратися або розтріскуватися. Широка колірна гамма застосовуваних барвників та інших матеріалів забезпечить виконання нанесення в корпоративних кольорах Вашої компанії. І, що не менш суттєво, поверхня, на яку наноситься зображення, не втратить ні вигляду, ні якості.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних кепок і козирків

На сайті на кожен зразок пропонованої сувенірної продукції оформлена окрема картка, що містить фотографію і ціну товару, його опис і кнопку Купити. Після натискання цієї кнопки Ви зможете оформити замовлення на відповідний виріб за ціною, вказаною під його фотографією.

На головній сторінці сайту поміщена кнопка Зворотний дзвінок. Після натискання цієї кнопки Вам негайно зателефонують наші співробітники, з якими Ви зможете обговорити питання, пов'язані з брендування сувенірної продукції. Вартість брендування ми не можемо анонсувати на сайті, оскільки вона повністю залежить від параметрів і обсягу замовлення.

Для обговорення цих та інших питань Ви також можете зателефонувати самостійно по телефону %phone% або відвідати наш офіс особисто за адресою, вказаною на головній сторінці сайту.