Брелоки-рулетки

Ваш співробітник закінчує будівництво заміського будинку або ремонт в квартирі. Він постійно в пошуку якихось елементів декору або меблювання, він постійно не знає, чим виміряти габарити, наприклад шафи. Подаруйте йому брелок-рулетку і він завжди буде точно знати, скільки метрів багета йому знадобиться, якої ширини повинні бути жалюзі на вікнах і чи поміститься цей комод он під тим простінком.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 21

Багатофункціональність брендованих брелоків-рулеток

Розробниками та виробниками брелоків-рулеток при створенні закладено в їх конструкцію і призначення кілька функцій. Закупивши партію брелоків-рулеток під нанесення логотипу та забрендувавши їх, Ви закладете в них ще одну функцію - функцію інструменту Вашої реклами.

Брелок-рулетка - затребуваний промо сувенір

У цьому підрозділі сайту рекламно-виробничої компанії Фул Моушн Ви зможете знайти промо сувеніри, які Ваша цільова аудиторія сприйме з радістю і вдячністю. Ця практична річ може виявитися потрібною в самій непередбаченої ситуації. Так нехай же людина в такій ситуації відчує радість від того, що вона отримала саме цей сувенір, а не зазнає засмучення від того, що в потрібну хвилину рулетки під рукою не виявилося.

У сусідніх розділах і підрозділах сайту (наприклад Канцелярські ножі) пропонується великий вибір інших товарів, безсумнівно корисних і потрібних. Всі ці вироби придатні під нанесення логотипу. Всі вони можуть гідно доповнити корпоративний брелок-рулетку в Ваших подарункових наборах для співробітників, покупців Вашої продукції, гостей Ваших корпоративних заходів.

Нанесення логотипу на брелоки-рулетки

Нанесення на брелоки-рулетки, а також на інші сувеніри, Вашого логотипу, інших зображень або написів, здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі з використанням сучасного обладнання і з застосуванням прогресивних технологій.

З огляду на розміри, форму, а також матеріали, з яких виготовлені брелоки-рулетки і інша сувенірна продукція, представлені в рекомендованих нами розділах і підрозділах сайту, ми можемо в різних випадках застосувати для нанесення сублімацію, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, цифровий друк .

При застосуванні будь-якої з цих технологій поверхня, на яку здійснюється нанесення, не пошкоджується і повністю зберігає всі свої якості. Нанесене повнокольорове зображення в точності, до найдрібніших подробиць, повторить наданий Вами зразок, протягом дуже довгого часу не буде розтріскуватися або вицвітати.

Це досягається, крім обладнання і технологій, високою якістю використовуваних для нанесення матеріалів і їх широкою гамою кольорів.

Як закупити оптом брелоки-рулетки з логотипом

Оформити замовлення на сувенірні вироби під нанесення логотипу Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок. Друк на виробах сувенірної продукції можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Ціни на брелоки-рулетки вказані під кожним з представлених зразків, вартість нанесення буде залежати від характеристик зображення, що підлягає нанесенню, а також від параметрів Вашого замовлення.

Оптові поставки сувенірної продукції, здійснювані нашою компанією безпосередньо від європейських і китайських виробників, дозволяють нам точно і в строк виконати будь-яке Ваше замовлення. Ми готові оперативно і якісно виконати будь-яке Ваше замовлення, незалежно від його обсягу та складності.