Ручки пластикові

Світ пластикових ручок надзвичайно різноманітний. Тільки в цьому розділі їх понад чотириста найменувань. Пластикові ручки не обов'язково одноразові, однотипні, які масово використовуються в будь-якому офісі і без яких просто неможливо обійтися. Якщо Ви детально вивчите пропонований асортимент, то переконаєтеся в цьому.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 639

Роль корпоративних пластикових ручок в роботі компанії

У компаніях, які з певних причин не проводять виставок, презентацій та інших корпоративних заходів, пластикові ручки використовуються виключно в якості витратного матеріалу, необхідного для забезпечення повсякденної роботи співробітників. Якщо ж компанія всерйоз зацікавлена ​​у власному просуванні на ринок відповідних товарів і послуг, брендовані пластикові ручки міцно займають в її роботі позицію найбільш ходових промо сувенірів.

Ми виконаємо ваше замовлення на оптову поставку пластикових ручок під нанесення логотипу або назви компанії

Буде великою помилкою вважати, що пластикова ручка може бути тільки простеньким дешевеньким письмовим приладдям, яке зламається ще до того, як вичерпається паста в його стрижні.

Ви знаходитесь на сайті компанії Full Motion (Фул Моушн). Якщо Ви читаєте цей текст, то напевно вже звернули увагу на те, що вибір пластикових ручок у нас дійсно величезний, а також на те, що ціни на них починаються з трьох з невеликим гривень і досягають понад одинадцять тисяч.

Дійсно, склалося так, що підрозділ Ручки пластикові нашого сайту виявився неперевершеним як за кількістю представлених у ньому зразків, так і по розкиду цін. Цілком можливо, це сталося з тієї причини, що пластикові ручки, поряд з блокнотами та флешками, стали одним з перших найменувань сувенірної продукції, яку ми почали постачати в Україну оптом більше десяти років тому.

До речі, в сусідніх підрозділах сайту (Ручки металеві і Ручки на стіл) теж можна знайти багато цікавих варіантів ручок під нанесення логотипу або назви компанії.

Можна з упевненістю говорити, що всі ручки, представлені на нашому сайті, втілюють збалансоване, а тому привабливе, поєднання ціни та якості.

Ми завжди рекомендуємо нашим покупцям купувати пластикові та інші ручки під нанесення оптом. Це вигідно як з економічної точки зору, так і з точки зору економії часу. Одна закупівля - одне вкладення коштів в безперервну промо акцію.

Брендування пластикових ручок

До комплексу послуг з брендування сувенірної продукції, що надаються нашою компанією, цілком може бути застосоване визначення «під ключ». Ми можемо почати співпрацю з формування вашого фірмового стилю і завершити передачею Вам партії брендованих товарів.

Ми маємо всі умови для виконання замовлення будь-якого обсягу і будь-якого ступеня складності. У нас стабільний склад висококваліфікованих і досвідчених співробітників усіх спеціальностей, зайнятих у виконанні робіт з брендування.

Устаткування нашої власної виробничої бази регулярно оновлюється і таким чином підтримується на сучасному технічному рівні, що дозволяє застосовувати в роботі найбільш прогресивні технології нанесення. Барвники та інші матеріали для нанесення ми використовуємо тільки високої якості.

Сумая всіх цих складових втілюється в високій якості і довговічності зображень, що наносяться на поверхні всіх виробів, представлених на нашому сайті.

Як замовити пластикові ручки з логотипом оптом

Замовлення на поставку оптової партії товару можна оформити, натиснувши кнопку Купити, розміщену на картці кожного пропонованого зразка (тут же можна побачити фотографію зразка, його ціну і опис).

Всі питання, пов'язані з оформленням замовлення на брендування, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Для цього потрібно зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок, натиснувши відповідну кнопку.

Вартість нанесення буде залежати від змісту, обсягу і технічних параметрів Вашого замовлення.