Термоси

Брендований термос з вашим логотипом — ідеальний спосіб тримати ваші напої гарячими або холодними, одночасно підвищуючи впізнаваність вашого бренду. Цей практичний та стильний аксесуар стане відмінним доповненням до корпоративного мерчу, ефективно рекламуючи вашу компанію кожного дня.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 91

Для чого потрібен корпоративний термос

Термос потрібен, а часто і просто необхідний, перш за все, для використання його за прямим призначенням. А ось піднесений в подарунок брендований термос, витончений, стильний, що привертає погляд, - це, до того ж ще, і солідний, потужний носій реклами. Сам вигляд такого термоса виключає навіть думка про те, що подарунок готувався поспіхом, на всякий випадок.

Ми виконаємо Ваше замовлення на оптову поставку термосів під нанесення логотипу або назви компанії

Ви знаходитесь на сайті рекламно-виробничої компанії Фул Моушн. Якщо Ви читаєте цей текст, то, напевно, вже вивчили представлений в цьому підрозділі асортимент і звернули увагу на якісний рівень нашої пропозиції.

Ми вже більше десяти років працюємо на ринку сувенірної продукції. За минулі роки ми придбали великий практичний досвід, налагодили і вивели на серйозний рівень ділові відносини з кращими виробниками з Європи і Китаю. Одним з основних напрямків нашої діяльності є також брендування сувенірної продукції.

Наші довірчі відносини із зарубіжними партнерами, а також знання кон'юнктури ринку, дозволяють нам оперативно поставляти в Україну оптові партії тих товарів, які дійсно потрібні нашому споживачеві, - добротних, якісних виробів. Якщо Ви перейдете по сайту в сусідні підрозділи (скажімо, Термосумки або Термокружки), то отримаєте додаткове підтвердження цьому. Все, що ви побачите - це дуже потрібні і, як уже говорилося, якісні товари.

Комплексний підхід до забезпечення поставок рекламно-сувенірної продукції зобов'язує нас поставляти не просто сувенірні вироби, а саме ті з них, які найбільш придатні для брендування.

Ми завжди рекомендуємо нашим клієнтам купувати термоси під нанесення та інші вироби оптом. Це вигідно як з економічної точки зору, так і з точки зору економії часу. Одна закупівля - одне вкладення коштів в безперервну рекламну кампанію.

Брендування термосів та іншої сувенірної продукції

До комплексу послуг з брендування сувенірної продукції, що надаються нашою компанією, цілком може бути застосоване визначення «під ключ». Ми можемо почати співпрацю з формування вашого фірмового стилю і завершити передачею Вам партії брендованих товарів.

Ми маємо всі умови для виконання замовлення будь-якого обсягу і будь-якого ступеня складності. У нас стабільний склад висококваліфікованих і досвідчених співробітників усіх спеціальностей, зайнятих у виконанні робіт з брендування.

Устаткування нашої власної виробничої бази регулярно оновлюється і таким чином підтримується на сучасному технічному рівні, що дозволяє застосовувати в роботі найбільш прогресивні технології нанесення. Барвники та інші матеріали для нанесення ми використовуємо тільки високої якості.

Складання всіх цих показників втілюється в високій якості і довговічності зображень, що наносяться на поверхні всіх виробів, представлених на нашому сайті.

Як замовити термоси з логотипом оптом

Замовлення на поставку оптової партії товару можна оформити, натиснувши кнопку Купити, розміщену на картці кожного пропонованого зразка (тут же можна побачити фотографію зразка, його ціну і опис).

Всі питання, пов'язані з оформленням замовлення на брендування, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Для цього потрібно зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок, натиснувши відповідну кнопку.

Вартість нанесення буде залежати від змісту, обсягу і технічних параметрів Вашого замовлення. А результат апріорі буде позитивний.

Телефонуйте, будь ласка, і Ви в цьому переконаєтеся.