Дорожні подушки

Якщо мандрівникові захочеться поспати на задньому сидінні автомобіля або просто подрімати, він дістане з дорожньої сумки компактний пакетик, витягне з нього дорожню подушку, наповнить її повітрям, і після цього його сон або дрімота будуть протікати з зручністю, яка нічим не відрізняється від сну або дрімоти на звичайній подушці.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 23

Дорожні подушки з логотипом не тільки для сну

Важко дивитися на людину, яка спить в залі очікування вокзалу або аеропорту. Все її єство голосно кричить: «спати хочу!» І ось вона, бідолаха, зігнулася в немислимій позі на жорсткому вокзальному дивані, поклала голову на жорсткий підлокітник і відчайдушно мучиться. Якщо Ви не хочете бачити в такій позі не сторонніх для Вас людей, подаруйте їм дорожні подушки, попередньо помістивши на них логотип Вашої компанії. Щасливий володар подарунка буде мирно спати, а логотип на дорожньої подушці буде в цей час виконувати одне з численних покладених на нього завдань - буде недремним знаряддям реклами.

Брендована дорожня подушка - зручний і корисний аксесуар

Сон - це не звичка, а фізіологічна потреба організму. З організмом не посперечаєшся, з ним не можна домовитися. Йому не пояснити того, що його час настане пізніше або буде перенесено на завтра. Він повинен вчасно отримувати те, що йому потрібно, інакше перестане нормально функціонувати.

Американські лікарі якось опублікували результати проведених ними досліджень залежності працездатності організму від режиму сну. Висновок такий: якщо людина не спала протягом доби, то для відновлення всіх порушених цим функцій організму знадобиться тридцять діб життя з цілковитим дотриманням звичного режиму харчування, сну роботи і відпочинку без будь-яких стресів або потрясінь.

Виходить, що організм людини ніколи не функціонує нормально, а значить, ніколи не використовуються в повній мірі закладений в нього потенціал. У нас є можливість допомогти Вам і Вашим співробітникам, покупцям, партнерам, знайомих не знижувати працездатність їхніх організмів поганим сном або безсонням. І допоможе в цьому дорожня подушка.

Ви знаходитесь на сайті компанії Фул Моушн, яка протягом останніх десяти років займається оптовим постачанням в Україну сувенірної продукції безпосередньо від її європейських та китайських виробників, розробляє і виробляє рекламну продукцію.

У цьому підрозділі сайту Вам випадає нагода подивитися зразки і вибрати ті моделі подушок, які б Ви хотіли використовувати в якості корпоративних подарунків. Якщо Ви маєте намір скомплектувати подарункові набори для любителів подорожей, відвідайте, будь ласка, всі підрозділи розділу Подорожі, ознайомтеся з тим, що в них пропонується, і Ви опинитеся перед проблемою вибору між хорошими і дуже хорошими варіантами.

Зробіть Ваш вибір, а ми зробимо свою роботу. Ми будемо консультувати Вас при підборі виробів, допоможемо в комплектуванні наборів і підборі гідної упаковки, виконаємо весь комплекс робіт, пов'язаних з нанесення на обрані Вами вироби необхідних зображень і текстів, спакуємо набори і окремі предмети. Після цього Ви отримаєте оптову партію корпоративних подарунків, здатних забезпечити мандрівникові зручності в дорозі, і принести користь в рекламуванні Вашої компанії.

Як замовити корпоративні дорожні подушки оптом

Натиснувши кнопку Купити на картці вподобаного Вами зразка, представленого на сайті, Ви зможете замовити покупку оптової партії дорожніх подушок під нанесення та інших товарів. Замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном %phone%, Ви зможете обговорити з професіоналами питання, пов'язані з оптовими поставками сувенірної продукції, а також з її брендування.

Вартість нанесення буде залежати від змісту і технічних параметрів Вашого замовлення, а ціна самого товару вказана на сайті, під фотографією кожного із запропонованих зразків.