Обкладинки для документів і квитків

Документи, що засвідчують особу, призначені, як правило, для використання протягом тривалого часу. При недбалому зберіганні і використанні вони швидко втрачають вигляд і якість. Щоб захистити документи, а також квитки, заздалегідь закуплені на різні етапи тривалої подорожі, просто необхідні спеціальні обкладинки, пропоновані тут.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 21

Обкладинки для документів і квитків під нанесення логотипу

Такий аксесуар, як обкладинка для документів, просто не може не використовуватися в промо цілях. Ми не ведемо розмову про промо сувеніри, які масово роздаються компаніями. Ми говоримо про серйозні корпоративні подарунки, прикрашені випуклим логотипом Вашої компанії, які з'являються в руках солідних людей щоразу, коли в поїздці у них виникає необхідність пред'явити документи або квитки.

Брендовані обкладинки для документів і квитків від компанії Full Motion

Основне призначення обкладинки - зберегти зовнішній вигляд і забезпечити збереження документів і квитків. Функція ця вкрай важлива, так як без документів і квитків нікуди не виїхати, хіба що на сусідню вулицю.

Мабуть, з цієї причини виробники настільки педантично ставляться до функціональності і надійності дизайну, до якості виготовлення цих дуже корисних і потрібних аксесуарів. У цьому можна переконатися, уважно вивчивши на екрані фотографії пропонованих зразків. Важливість виробу і його якість визначають його затребуваність для корпоративних подарунків.

Забезпечити Ваші потреби в обкладинках і інших виробах сувенірної продукції з логотипом компанії допоможе рекламно-виробнича компанія Full Motion, яка здійснює оптові імпортні поставки сувенірної продукції, її брендування і реалізацію на внутрішньому ринку. Товари ми поставляємо тільки якісні і добротні, безпосередньо від провідних виробників.

В цьому розділі сайту компанії зібрано широкий асортимент рекламно-сувенірної продукції, покликаної зробити подорож приємною і комфортною. Розділ поділений на дев'ять основних і понад двадцять додаткових підрозділів, один з яких присвячений обкладинкам для документів і квитків. Відвідавши всі підрозділи, Ви зможете підібрати масу супутніх товарів, для того, щоб обкладинка для документів і квитків з Вашим логотипом знайшла гідну компанію в подарунковому наборі.

Для оформлення виробів в корпоративному стилі замовників нашою компанією використовуються необхідні для цього сучасні технології та якісні матеріали, а також обладнання, що є в арсеналі нашої власної виробничої бази.

Вибір технології, яка буде застосовуватися для виконання Вашого замовлення, визначиться характером і якістю поверхні під нанесення. Це може бути трансфер, цифровий друк, лазерне гравіювання, тиснення, шовкотрафарет.

Ми гарантуємо фотографічну точність повноколірного копіювання зразка, збереження всіх якостей поверхні виробів, високу стійкість і довговічність отриманого відбитка.

При необхідності ми можемо надати Вам комплекс послуг по формуванню або оновленню корпоративного стилю компанії, по розробці логотипів, товарних знаків та іншої корпоративної символіки.

Як замовити поставку оптової партії корпоративних обкладинок для документів і квитків

У картці кожного виробу на сайті разом з його ціною, фотографією і описом, поміщена кнопка Купити. Натискання цієї кнопки, допоможе замовити необхідну кількість виробів цього зразка.

Для обговорення всіх питань, пов'язаних з виконанням робіт з брендування, і для оформлення замовлення Вам необхідно зателефонувати %phone% (або замовити на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника). Вартість виконання замовлення визначиться після з'ясування його технічних і якісних показників.