Шапки

Ми можемо запропонувати Вам більше тридцяти моделей шапок, представлених тут. Все це - якісні вироби різних видів і фасонів. Вони будуть служити своїм власникам довго, надійно захищаючи їх голови від осінньої вогкості і від зимового холоду, оберігаючи від захворювань і даруючи їм радість від відчуття, здорової людини.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 51

Брендована шапка візьме активну участь у Вашій рекламної кампанії

У міру зниження температури на вулиці з кожним днем з'являється все більше людей в шапках. У прагненні захиститися від холоду жінки і чоловіки надягають їх самі і змушують своїх дітей надягати шапки. Шапка з Вашим логотипом з цього моменту і до настання більш теплої пори буде активно брати участь у Вашій рекламної кампанії.

Ми пропонуємо покупцям тільки якісну продукцію

Шапки, як і інші вироби сувенірної продукції, що поставляються нашою компанією на ринок України на підставі прямих контрактів з кращими європейськими та китайськими виробниками, завжди відповідали вимогам наших клієнтів. Шапки під нанесення логотипу, що купуються нашими постійними споживачами оптом, згодом використовуються ними для забезпечення потреб співробітників і в якості корпоративних сувенірів. Якісну шапку з барвистим логотипом видно здалеку і вона не може не звернути на себе уваги.

Ви знаходитесь на сайті компанії Full Motion (Фул Моушн), в підрозділі Шапки. Після уважного ознайомлення з усіма зразками представленого тут асортименту у вас теж не залишиться сумнівів в тому, що ми вам пропонуємо тільки якісні вироби, розраховані на різні вікові групи, призначені для різних випадків використання і знаходяться в широкому ціновому діапазоні.

В сусідньому підрозділі, Куртки, можна підібрати вироби, які підходять для носіння в комплекті з вибраними Вами шапками. І шапки, і куртки є ідеальними об'єктами для брендування.

Технології брендування сувенірної продукції

Ми готові надати Вам комплекс послуг, пов'язаних з брендування шапок і інших предметів сувенірної продукції. Наші фахівці при необхідності нададуть Вам сприяння в розробці ескізів та оригінал-макетів зображень, які підлягають нанесенню, а також допоможуть в виборі технології нанесення.

Сучасне обладнання нашої виробничої бази дозволяє наносити на обрані Вами предмети різні зображення і тексти застосуванням всіх існуючих технологій. В даному випадку можлива вишивки логотипу на шапках і інших виробах, виготовлених з тканини.

Технічні і технологічні можливості в поєднанні з високою якістю барвників та інших матеріалів, які використовуються при нанесенні, дозволяють досягти високої якості виконання роботи: детального повноколірного перенесення ескізу або оригінал-макету, стійкості нанесеного зображення до механічного, температурного або іншому впливу, відсутності пошкодження або змін якості поверхні, на яку проводиться нанесення.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних шапок

На сайті вміщено картки всіх зразків сувенірної продукції, що поставляється нами, картки містять опис і ціну того чи іншого виробу. На кожній картці міститься також кнопка Купити. Натиснувши цю кнопку, Ви зможете оформити замовлення на поставку товару.

Вартість робіт з нанесення зображення або тексту буде визначатися, виходячи з параметрів ескізу або оригінал-макету. Для оформлення замовлення на брендування необхідно обговорити його деталі з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або замовивши зворотний дзвінок на головній сторінці сайту. За додатковою домовленістю можлива також особиста зустріч з відповідними фахівцями нашої компанії.